lcw-kadin-2015

LC Waikiki, 2015 Sonbahar-Kış Sezonunda farklı zamanların farklı stillerini kucaklayan Bohem Koleksiyonu ile şehirli kadınları doğanın tüm ihtişamlı renklerinin hayat bulduğu şık ve özgür bir tarzla buluşturuyor.

LC Waikiki Bohem Koleksiyonu’nda oversized trikolar rahat ve şık görünmek isteyen kadınların bu sezon tercihi olacak. Oversized trikolar ile maskülen etki yaratmak isteyen kadınlar, LC Waikiki Bohem Koleksiyonu ile özgür ruhlarını yansıtacaklar. LC Waikiki’de soğuk kış aylarında bohem rüzgarı esecek. 70’li yılların özgür ruhunu yansıtan kilim desenli pançolar ise bu sezon LC Waikiki’de kadınların şıklığını tamamlayacak en önemli parçalardan biri olacak. Hem asil görünmek hem de sıcak bir kış geçirmek isteyen kadınlar için süet dokunuşlardan oluşan etekler ve püskül detaylı yelekler bu sezon koleksiyonda dikkat çekici parçalar arasında yer alacak.

lcw-kadin-2015-2

LC Waikiki hakkında:

1985 yılında kurulan ve 1997 yılından bu yana Türkiye’de LC Waikiki Mağazacılık çatısı altında hizmet veren LC Waikiki, “İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonu ve “ulaşılabilir moda” anlayışıyla Türkiye’yi giydiriyor. LC Waikiki, büyüme serüvenini 18 yıldır hem yurt içi hem de yurt dışında sürdürüyor. Hazır giyim sektörünün lideri LC Waikiki, bugün 28 ülkede 566 mağazası ve 25.500 çalışanıyla hizmet veriyor.