KDV indiriminin son günlerinde Lazzoni kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor! Kaliteden ödün vermeyen bakış açısı ve özgün tasarımları ile şıklığı konforla buluşturan Lazzoni KDV indirimi ile birlikte artan indirim oranlarıyla düşlediğiniz yaşam alanları için benzersiz bir fırsat sunuyor! Lazzoni farkı ile tüm ev projeli özel indirim oranları, kişiye özel ödeme seçenekleri ve ilave % 10 KDV indirim fırsatı yüzleri güldürmeye devam ediyor!

Lazzoni, geniş ürün yelpazesi ile evinizde mutlu yaşam alanları oluşturmak ilkesiyle çalışıyor ve yaşam alanlarınızda kişisel zevklerinizin izini sürerken, özgün ve farklı tasarımları ile hayallerinizde ki ev sizi bekliyor!

Evinizi keyifle tasarlayın

Kaliteli ve esnek üretim kabiliyeti ile Lazzoni hayallerinizde ki yaşam alanlarını sizlerle birlikte tasarlıyor, rakipsiz kalitesi ile yaşam alanlarınızda bambaşka bir hava estiriyor!

Lazzoni, kişiye özel ücretsiz tasarım hizmeti, geniş ürün yelpazesi, ölçü, kumaş seçenekleri, özgün tasarımları ve koşulsuz müşteri memnuniyeti bakış açısı ile evlenecekler, evini baştan yaratmak isteyenler ya da evlerini yenilemek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor! Lazzoni farkı ile tüm ev projeli özel indirim oranları, kişiye özel ödeme seçenekleri ve ilave %10 KDV indirim fırsatı için son gün 30 Eylül!

Kampanyalar, özel indirim oranları, ödeme seçenekleri ve çok daha fazlası için size en yakın Lazzoni mağazasına uğrayabilir, www.lazzoni.com adresinden dileğiniz Lazzoni mağazası için randevu oluşturabilir, ya da alanında uzman proje yöneticileri ile iletişime geçebilirsiniz. Evlenecekler, evini baştan yaratmak isteyenler ya da evlerini yenilemek isteyenler tüm ev projeli özel indirim oranları, ödeme seçenekleri ve artı % 10 KDV indirimi için en yakın Lazzoni mağazalarına uğramanız yeterli! KDV indiriminde son gün 30 Eylül 2017, bu fırsatı sakın kaçırmayın!