Zaman zaman sizlerden lazer epilasyon seanslarımın nasıl gittiğine dair mailler alıyorum, ilginiz için teşekkür ederim. Diliyorum ki lazer epilasyon yorumlarımla size yeterli bilgi sunabiliyor ve yardımcı olabiliyorumdur.

Şimdi gelelim, merak edilen lazer epilasyon seanslarının ne durumda olduğuna… Lazer epilasyon işlemini en son 18 Ekim 2012 tarihinde yaptırdım, aradan neredeyse iki buçuk ay geçti; koltuk altı, genital bölge ve bacaklarımda bir tane bile tüy çıkmadı. Yılların alışkanlığından olsa gerek etek ya da kolsuz bir bluz giyeceğim zaman önce “tüylerim vardır, hemen almalıyım” diye düşünüyorum sonra da pürüzsüz tenime bakıp gülümsüyorum ve “iyi ki lazer epilasyon yaptırmışım” diyorum.

 

Şimdiye kadar toplamda 8 seans lazer epilasyon işlemi yaptırdım. İlk seanstan itibaren etkiliydi, özellikle koltuk altımda günlerce tüy çıkmamasına çok şaşırmıştım. Seanslar ilerledikçe tüylerim önce incelmeye, sonra azalmaya, sonra da tek tük çıkmaya başladı.

 

Lazer epilasyon yaptırdıktan sonra cildimde herhangi bir iz, kararma, yanma olmadı. Genital bölgenin tamamı, bacaklarım ve koltuk altlarımdaki tüyler yok denecek kadar azaldı. Koltuk altına lazer yaptıran bazı kişiler aşırı terleme olduğunu söylüyordu, bende kesinlikle olmadı, aksine öncesine göre daha temiz, daha az terliyorum ve terlemeyi önleyici deodorantları daha az kullanıyorum.

 

Bikini bölgesi, diz altından itibaren bacaklar, koltuk altında batık ve kıl dönmesi sorunu yaşıyordum çünkü önceden tüylerimi ağda, epilatör ya da jiletle alıyordum. Lazer epilasyonun ilk seansından itibaren batık ve kıl dönmeleri azalmaya başlamıştı, şimdi ise tamamen bu sorundan kurtuldum. Ek olarak, bazı bölgelerde tüyleri kökünden alsam bile belirgin şekilde kıl kökleri görünüyor ya da birkaç gün kızarık kalıyordu. Tahmin edeceğiniz üzere belirgin kıl kökleri görüntüsünden de kurtuldum! Bir de zamanında genital bölgedeki tüylerin ağdayla alınmasından kaynaklı renk koyulukları vardı, lazer epilasyonla bunlardan da eser kalmadı. Sanıyorum ki birkaç seans daha lazer epilasyon yaptırdığımda tüylerimle sonsuza kadar vedalaşmış olacağım.

 

Yıllarca istenmeyen tüylerle uğraşmış bir kadın olarak sonunda bu soruna çözüm buldum ve sizin de kendinize bu iyiliği yapmanızı can-ı gönülden diliyorum. Ayrıca, zamanında ben de karınca yumurtası yağı, tuz ve limon suyu karışımı, turunç karışımı gibi işe yaradığı söylenen yöntemlere başvurdum, para harcadım ama sonuç hep hüsrandı. En sonunda, doğru yöntemin lazer epilasyon olduğunu gördüm. Lütfen, sağlığınızı, paranızı, zamanınızı sözde bitkisel çözümlere harcamayın.

 

Her yazımda önemle altını çizdiğim bir nokta var: lazer epilasyon yaptırdığınız merkezin sağlık kurallarına uygun olması, işlemi yapan kişinin gerçekten uzman ve bilinçli olması, kullanılan epilasyon aletinin son teknoloji gerekiyor. İşte ben, tüm beklentilerimi Nuri Battal Estetik Merkezi’nde Ayşegül Hanım’da buluyorum. Temizliğe önem veriyor, hangi renk tüye hangi lazerin uygulanması gerektiğini çok iyi biliyor, lazer epilasyona başlama mevsimi için doğru yönlendirmeler yapıyor. Kendimi, sonsuz güvenle Ayşegül Hanım’a teslim edebiliyorum.

 

Güzel haber: Lazer epilasyon uzmanı Ayşegül Hanım, Yüksek Topuklar’dan gelenlere özel indirim uyguluyor! Aşağıdaki numarayı arayıp Yüksek Topuklar okuyucularına özel fiyatı alabilirsiniz!

 

Gittiğim Lazer Epilasyon Merkezinin İletişim Bilgileri

 

Ayşegül Şenol – Lazer Epilasyon Uzmanı
Dr. Nuri Battal Plastik ve Estetik Cerrahi Kliniği
Adres: Valikonağı Caddesi, Numara: 83 Nişantaşı İstanbul
Telefon Numarası: 0212 232 33 34

 

Arzu Karabulut

 

Arzu Karabulut
Yüksek Topuklar Editörü
E-mail: arzu.karabulut@yuksektopuklar.net

Tüm Yazılarım için Tıklayın!