Sevgili ‘Yüksek Topuklar’ okuyucuları, size güzelliğiniz için harika bir haberimiz var: size özel, indirimli lazer epilasyon fiyatları! Biz, istenmeyen tüylerimizden kurtulmak için lazer epilasyonu tercih ettik ve çok faydasını gördük. Siz değerli okuyucularımızın da bu konforu, güzelliği yaşaması için indirimli lazer epilasyon fiyatları için New Life Estetic Kliniği ile işbirliği yaptık.

Bacak, koltuk altı, kol, genital bölge gibi istenmeyen tüylerin yoğun olduğu bölgelerde lazer epilasyon, konusunda uzman New Life Estetic Kliniği ekibiyle mükemmel sonuçlar veriyor. Yüksek Topuklar’ı takip edenler biliyordur, genel yayın yönetmenimiz Arzu Hanım, tüm vücut için lazer epilasyon yaptıranlardan biridir ve bu konuda bilgilendirici makaleler yayınlamıştı.

Lazer

Sonbaharda lazer epilasyona başlayıp yaz gelene kadar tüylerinizden kurtulmak istiyorsanız, hem güvenilir bir klinikte hem de indirimli lazer epilasyon fiyatları ile bu fırsattan yararlanın.

Hemen, şimdi New Life Estetic Kliniği’ni arayıp ‘Yüksek Topuklar’ okuyucusu olduğunuzu söyleyin, %20 indiriminizi alın. Tüylerin yoğunluğuna göre lazer epilasyon fiyatları belirlenecektir; isterseniz seans başına ödeme yapabilir, isterseniz tek seferde ödeyebilirsiniz; seçim sizin! Ayrıca, sayfanın sonunda lazer epilasyon nasıl yapılır hakkında kısa bir video bulabilirsiniz; işlem hakkında size bilgi verecektir.

New Life Estetic iletişim bilgileri:

Fulya Mah. Büyükdere Cad . Gün Apt. No: 26 Kat: 1 Daire: 2 Mecidiyeköy İstanbul

0212 347 74 37

0553 405 03 64

0212 347 74 37

Web sitesi: http://www.newlifeestetic.com/

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”//www.youtube.com/embed/8eaJNVG1FWU” frameborder=”0″ allowfullscreen]