Geçtiğimiz yıl bu zamanlar başladığım lazer epilasyon işleminde toplamda 5 seans yaptırdım. Koltuk altı, bikini bölgesi ve bacaklarımda neredeyse hiç tüy çıkmıyor. Başlangıçta ayda bir kez gittiğim lazer epilasyona artık iki ayda bir kez gidiyorum çünkü tüylerim çok geç çıkıyor, çıkanlar da zaten tek dişi kalmış canavar gibi gücünü yitirmiş incecik tüyler oluyor.

 

Lazer epilasyon sayesinde özellikle bacak ve bikini bölgesinde yaşadığım batık sorunundan kurtuldum, sanki hiç tüy çıkmamış gibi pürüzsüz görünüyor. Dışarı çıkacağım ya da havuza gideceğim zamanlarda “acaba tüylerimi almam gerekiyor mu?” diye düşünmüyorum çünkü çok uzun zamandır tüy çıkmıyor. Cildim bebek teni gibi yumuşacık ve pürüzsüz oldu. Ağda yaptırdığım zamanlardaki gibi tahriş, kızarıklık, kıl köklerinin belirginliği gibi can sıkıcı hiçbir sorun kalmadı.

 

Epilasyona başlarken herhangi bir yan etkiyle karşılaşmaktan korkuyordum ancak şimdi kendimden emin olarak söyleyebilirim ki lazer epilasyon çok faydalı bir işlem ve hiçbir yan etkisi olmadı. Koltuk altı bölgesinde aşırı terleme olur mu diye düşünüyordum ama o da olmadı. Her zamanki miktarda terliyorum ve hatta tüy olmadığı için eskiye oranla daha az terlemeyi önleyici deodorant kullanıyorum.

 

Özetle şunu söylemek istiyorum: şimdiye kadar kendim için yaptığım en güzel şeylerden biri lazer epilasyona başlamak… Bu kadar kısa sürede, bu kadar az acıyla lanet olası tüylerden kurtulduğum için çok mutluyum! İyi ki lazer epilasyon yaptırmışım!

 

Lazer epilasyondan övgüyle bahsederken bir noktanın altını çizmek istiyorum: lazer epilasyonu nerede, kime yaptırdığınız çok çok önemli… Mutlaka işin uzmanı bir kişiye ve temizliğe önem veren bir merkezde yaptırmanızı tavsiye ediyorum. Ben, Nişantaşı Valikonağı Caddesi’nde bulunan Nuri Battal Kliniğinde Ayşegül Hanım’a gidiyorum ve çok memnunum… Yüksek Topuklar’dan geldiğinizi söylerseniz size indirim de yapacaktır.

 

Güzel haber: Lazer epilasyon uzmanı Ayşegül Hanım, Yüksek Topuklar’dan gelenlere özel indirim uyguluyor! Aşağıdaki numarayı arayıp Yüksek Topuklar okuyucularına özel fiyatı alabilirsiniz!

 

Ayşegül Şenol – Lazer Epilasyon Uzmanı
Dr. Nuri Battal Plastik ve Estetik Cerrahi Kliniği
Adres: Valikonağı Caddesi, Numara: 83 Nişantaşı İstanbul
Telefon Numarası: 0212 232 33 34

 

Arzu Karabulut – Yüksek Topuklar