sasiran_kadin

Kendim için yaptığım en büyük iyiliklerden biri, lazer epilasyondur. İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmayı sağlayan bu güvenli yöntem sayesinde önemli bir sorundan kurtuldum. Lazer epilasyon yorumlarımı sizlerle paylaşırken, bana en çok şunu sordunuz: “Lazer epilasyon acıtır mı?

Aslında sorunun yanıtını tam anlamıyla verebilmek için öncelikle kendimden bahsetmek istiyorum. Acı eşiğim oldukça düşüktür, kaşlarımı aldırırken bile gözümden yaş geldiği olmuştur. Eskiden, tüylerimi epilatör ya da sir ağdayla alırken inanılmaz bir acı duyuyordum. Acıyı azaltmak için tüylerimi alacağım bölgelere buzla kompres yapmak, uyuşturucu krem sürmek, pudra sürmek gibi çeşitli yöntemler denemiştim ancak pek işe yaradığını söyleyemeyeceğim.

[wp_ad_camp_2]

Lazer epilasyona başlarken de korkunç acılar duyacağımı ama sonunda tüylerden tamamen kurtulacağımı bilerek buna dayanabileceğimi düşünüyordum. Ama lazer epilasyonda beklediğim acıyla karşılaşmadım. Bacaklarda, koltuk altı bölgesinde neredeyse hiç acı yok! Hatta koltuk altı seansı ne zaman başlıyor, ne zaman bitiyor anlamıyorum bile… Bacaklarda ise ayaklara yakın olan kısımda sinek ısırığına benzer minik acılar var ve yukarı doğru çıkıldıkça o acı da ortadan kayboluyor. En merak edilen bölüme geliyorum: bikini bölgesi! Sir ağda ya da epilatörle alırken duyduğunuz acıyı yüze bölün: işte, bikini bölgesi lazer epilasyon sırasında sadece bu kadar acıyor. Zaten işlem o kadar kısa sürüyor ki fazla hissetmiyorsunuz. Özetle, bana göre lazer epilasyonda pek acı yok.

tuylerden-kurtulmak

Güzel bir haberle devam etmek istiyorum: Lazer epilasyon yorumlarımı Yüksek Topuklar’da yazdığımı ve sizlerden çok ilgi gördüğünü lazer epilasyon uzmanı Ayşegül Hanım ile paylaştım. Bunun üzerine o bir jest yaptı ve ‘Yüksek Topuklar’dan gördüm’ diyerek lazer epilasyon yaptırmak isteyenlere %20 indirim fırsatı sunuyor.

Her yazımda önemle altını çizdiğim bir nokta var: lazer epilasyon yaptırdığınız merkezin sağlık kurallarına uygun olması, işlemi yapan kişinin gerçekten uzman ve bilinçli olması, kullanılan epilasyon aletinin son teknoloji gerekiyor.Benim gittiğim lazer epilasyon merkezi temizliğe önem veriyor, hangi renk tüye hangi lazerin uygulanması gerektiğini çok iyi biliyor, lazer epilasyona başlama mevsimi için doğru yönlendirmeler yapıyor.

Aşağıdaki numarayı arayıp indirimli lazer epilasyon fiyatı, randevusu alabilirsiniz. Yüksek Topuklar aracılığıyla aradığınızı belirtin, %20 indirim alın! 🙂

Ayşegül Şenol – Lazer Epilasyon Uzmanı

Telefon numarası: 0505 622 21 65

Beni mutlu eden bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum: lazer epilasyon merkezini son ziyaretimde, Yüksek Topuklar’da yazdığım lazer epilasyon yazılarını okuyan, sözüme güvenerek giden bir aile olduğunu öğrendim. Üstelik Bursa’dan geliyorlarmış hem de tüm aile! Memnun kalıp, “kendim için yaptığım en büyük iyiliklerden biri” dediğim lazer epilasyondan, başka insanların da faydalanması beni çok mutlu etti.

arzu-karabulut-son

Arzu Karabulut