Kahve tutkunuzu ikiye katlamaya ne dersiniz? Lavazza, şimdi tam da hayalinizi gerçekleştiriyor ve kahve alana makinesini hediye ediyor. Nasıl mı? Türkiye’de bir ilk olan “Makinesi Bizden Kahve Alması Sizden” kampanyasını başlatan Lavazza, sadık müşterilerine harika bir sürpriz yapıyor. Kahveye olan düşkünlüğümüz yüzünden Lavazza’nın yaptığı bu kampanyayı çok sevdik ve Yüksek Topuklar ekibi olarak kampanyanın ayrıntılarını öğredik.

kahve-mak-beyaz

Eylül ayından itibaren tüm Türkiye’deki BEST COFFEE SHOP kafe zincirlerinden yayılacak proje ile kapsül kahve sevenlere makineleri Lavazza’dan hediye.

Ev ya da ofisinde günde ortalama üç fincan kahve içenlere Lavazza’dan müjde var. Best A.Ş. kahveseverleri şimdi makine için herhangi bir bedel almadan, Lavazza Blue kapsül sistemiyle çalışan CoffeeTech CT-Z0204 model kahve makinesi ile tanıştırıyor. Az kahve içmem diyorsanız Lavazza Ofis Sistemlerinin 444 0 591 numaralı telefonunu arayın; ücretsiz kurulumlu kahve makineniz bedelsiz ayağınıza gelsin.

caffe-latteSiz sadece 50’şerli kapsüllerden oluşan toplam 200 adet Lavazza Blue kahve kapsülüne ücret ödeyin! Lavazza Blue’lar Ricco, Crema Dolce, Delicato ve kafeinsiz kahve türü Decaffeinato olmak üzere dört farklı kahve harmanından oluşuyor. Kapsüller 0,55 Euro+KDV’den satışa sunulurken, üç aylık deneme süreniz ve bu süreçte başka bir alım yapmama hakkı size sunulan diğer ayrıcalıklar. Makinenizden memnun kalırsanız istediğiniz kadar kullanmaya devam edebilir; hatta kırılmadığı sürece arıza durumunda Best A.Ş.’den bedelsiz olarak değişim yapabilirsiniz. Kapsüllerinizin daha erken bitmesi halinde Best A.Ş.’yi arayın, üç gün içinde yenileri kapınıza gelsin. Şimdiye kadar 500’ün üzerinde kahve severi bedelsiz makine ile tanıştıran Best A.Ş. yılsonuna kadar bu sayıyı Türkiye genelinde 2 bin noktaya çıkarmayı hedefliyor. 

kahve