lav-kavanoz-1

Reçel, tarhana, konserve, marmelat, salça yaparak kış hazırlıklarına başladınız mı? İşinizi kolaylaştıran, sağlığa ve göz zevkine hitap eden tasarımlarla kış hazırlıkları daha kolay hale geliyor.

Sonbahar ve kışa taşımayı hayal ettiğimiz tüm sebze ve meyveleri çeşitli yöntemlerle saklama ve farklı lezzetlere dönüştürmek için hazırlama zamanı geldi. Bu lezzetleri ilk günkü gibi taze ve lezzetini kaybetmeden koruyabilmenin en sağlıklı yolu ise cam kavanozlar kullanmak. Bu amaçla tasarlanan LAV kavanozları değişik saklama ve depolama alternatifleri sunarak, mutfağımızda ilham verici çözümler yaratıyor. Farklı ebatları, değişik renklerde kapakları ve tasarımlarıyla farklı bir yoruma sahip olan LAV Laura, Mercan ve Sera Kavanozları, mutfağınızın baş köşesinde sergilemek isteyeceğiniz şıklıkta ürünlerden oluşuyor. Bakliyattan turşuya tüm gıdaları sağlıkla korumak için kullanabileceğiniz LAV Laura kavanoz seti, emekle hazırlayacağınız lezzetlere keyif katıyor.

lav-kavanoz-2

Şık tasarımıyla ön plana çıkan LAV Sera Kavanoz Seti ise kışın da mutfaklara stil katacak. Rengarenk yaz meyvelerinden hazırlanan reçelleri, kurutulmuş baharatları ilk günkü tazeliğinde saklayabileceğiniz LAV Sera Kavanoz Seti, pratik kullanımı ile de mutfakların vazgeçilmezleri arasında yer alacak.

LAV Laura, Mercan ve Sera Kavanoz Seti ile ilgili detaylı bilgi için www.lav.com.tr adresini ziyaret edebilir, internet ve seçkin mağazalardan ürünleri satın alabilirsiniz.

  • LAV Laura 2’li Kavanoz Seti – Fiyatı; 24,25 TL
  • LAV Mercan Kavanoz Küçük Boy – Fiyatı; 2,75 TL
  • LAV Mercan Kavanoz Büyük Boy – Fiyatı; 3,75 TL
  • LAV Sera 3’lü Kavonoz Seti (Küçük Boy) – Fiyatı; 14,90 TL
  • LAV Sera 3’lü Kavonoz Seti (Orta Boy) – Fiyatı; 19,25 TL
  • LAV Sera 3’lü Kavonoz Seti (Büyük Boy) – Fiyatı; 21,75 TL