Daha güzel ve bakımlı olmanız için çalışan Lancome, yepyeni iki ürünü beğeninize sunuyor! ‘’Kuğu Boyun” fırça sapı ile daha ipeksi bakışlar kazandıran Grandiose ve cilt sorunlarına etkili çözüm sunan Visionnaire Krem, Lancome imzası taşıyor.

Lancôme’un yüksek teknoloji ürünü cilt sorunlarına etkili çözüm sunan Visionnaire Krem ve can alıcı tasarımıyla yeni nesil maskara Grandiôse, Douglas Mağazaları’nda satışa sunuldu.

“Kuğu Boyun” fırça sapı, konturlu fırçası ve yoğun pigmentleri ile Lancome Grandiôse, sıradışı bakışlar kazandırıyor. Kısa ve ideal yapısıyla göz kıvrımlarına uyum sağlayan Lancome Grandiôse, fırça sapı sayesinde gözün doğal şekline uygun hareket ediyor. Dipten uca her kirpiğe temas eden Lancome Grandiôse, dar kalınlıktaki fırçasıyla en kısa kirpiklere ulaşıyor; kirpikleri belirginleştiriyor ve tek tek ayrılmasına yardımcı oluyor. Kıvrımlı aplikatörü sayesinde kirpikleri dipten uca ayırarak gözlerde feminen bir hava yaratıyor.

Lancome rimel

Yüksek teknolojiye sahip Lancome Visionnaire Krem ise ciltteki kırışıklıkları azaltarak; gözenekleri sıkıştırıyor. Pürüzsüz bir cilde kavuşturan Visionnaire Krem, cildi tazelerken nemlendiriyor ve düzeltiyor. İçerdiği Hyaluronik Asit ile cildin daha dolgun görünmesini sağlayan Visionnaire Krem, Limnanthes Alba bitkisinin tohumlarından elde edilen yağ sayesinde cildi canlandırarak aydınlatıyor.

lancome-urun-1

Cilt özelliklerine göre en uygun ürünü bulmak ve güzellik ile ilgili bilgiler için Douglas Mağazaları’nda uzmanlara danışabilirsiniz.

tarot banner2-yeni