Günlük olarak temel ihtiyaçlarımıza en hızlı şekilde cevap veriyoruz. Peki ya cildimizin temel ihtiyaçları için ne yapıyoruz? Nasıl ki susadığımızda suya, acıktığımızda yemeğe, üşüdüğümüzde kalın giyinmeye ihtiyaç duyuyorsak; cildimiz kuruduğunda da daha fazla neme ihtiyaç duyuyor. İnsan vücudunun temel ihtiyaçlarından yola çıkılarak hazırlanan üç filmlik TVC serisinde izleyiciye “Cildiniz kuruyunca ihtiyacınız olan Atoderm Cream’dir” mesajı veriliyor.

Atoderm Cream, içeriğindeki besleyici ve yeniden yapılandırıcı bileşenleri ve Skin ProtectTM kompleksi sayesinde cildi derinlemesine nemlendirirken aynı zamanda cildi dış etkenlere karşı koruyor. Formülündeki gliserin ve vazelin sayesinde soğuk havaların yıpratıcı etkisine karşı koruyucu bir etki sunuyor.

Bioderma yepyeni reklam filmleriyle, kuruyan cildin tek ihtiyacı “Atoderm Cream” dedi!

Bioderma’nın, Atoderm Cream ile cildin temel ihtiyaçlarına dikkat çeken 3 farklı reklam filmi ekranlarda yerini aldı. Bioderma Laboratuvarları tarafından kuru ciltler için

geliştirilen Atoderm Cream, besleyici ve yeniden yapılandırıcı bileşenleri sayesinde cildin nemlendirilmesine, beslenmesine ve korunmasına yardımcı oluyor.

DONE Agency tarafından hazırlanan film, cilt ihtiyaçlarına yönelik bakımı başarılı bir şekilde işliyor.