Kuru saçlar için bitkilerden gelen gücü keşfetmeye hazır mısınız? Kökten uçlara kadar saçlarınızı nemlendirip onaracak daha iyi görünmesini sağlayacak Phytoelixir, yepyeni bir deneyim sunuyor!

Phytoelixir, içeriğindeki nergis çiçeği mumu saç liflerinin kalbine etki ederek, saçı besliyor, yumuşaklık kazandırıyor ve anında yenilenme sağlıyor. En zengin palmitoleik yağ asitlerinden biri olan makadamya yağı ise saçlar için besleyici bir hazine niteliğinde. Temel lipidlerin yoğun bir şekilde yenilenmesini sağlayarak uzun süreli koruma sunuyor.

Bu özel içerikler ile anında ve kalıcı sonuçlar gösteren Phytoelixir ailesi, şampuan öncesi bakım sunan yoğun besleyici yağ, temizleyici bakım kremi, şampuan ve maskeden oluşuyor.

Şampuan öncesi bakım sağlayan yoğun besleyici ışıltı veren yağ saçınız için benzersiz bir iksir niteliğinde… Güçlü ve güzelleştirici yağların mükemmel karışımından oluşan bu ürün saça eski parlaklığını ve yumuşaklığını anında kazandırıyor.

Sülfat içermeyen yoğun besleyici şampuan, saç telinin etrafını özel içeriğiyle sararak saçı ağırlaştırmadan yeniden canlandırıyor, yumuşak ve ışıltılı bir görünüme kavuşturuyor.

Şampuanla dönüşümlü olarak kullanılan temizleyici bakım kremi saça ekstra dozda bakım sunarak hassas temizleme sağlıyor. Durulanarak uygulanan bu bakım saç derisini nazikçe temizliyor, anında yenilenme ile kalıcı sonuçlar veriyor.

Phytoelixir ailesinin en önemli üyelerinden kremsi yapıya sahip yoğun besleyici maske ise saç telinin etrafını sararak lipid yenilenmesine olanak veriyor ve anında görülebilen, saç yapısında üstün değişim, mükemmel yumuşaklık ve parlaklık sağlıyor.

Phytoelixir Fiyat Bilgisi;

  • PHYTOELIXIR Şampuan (200 ml) : 75 TL
  • PHYTOELIXIR HUILE SUBTILE Yağ (75 ml) : 119 TL
  • PHYTOELIXIR Temizleyici Bakım Kremi (75 ml) : 75 TL
  • PHYTOELIXIR Maske (200 ml) : 195 TL