Cildi nemsiz bırakmak, kuru ve cansız bir görünüme neden olur. Özellikle mevsim geçişlerinde cildinize daha fazla özen göstermeli ve ihtiyacı olan nemi vermelisiniz. Kuru cildiniz için nemlendirici arıyorsanız, doğru yerdesiniz! ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak, sizlere kuru ciltler için nemlendirici önerileri sunuyoruz.

Kiehl’s Since 1851 Ultra Facial Cream

Cilde nefes aldıran Kiehl’s nemlendirici, günlük ve gece kullanım için uygundur.

Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion

Clinique nemlendirici losyon kuru cilde ihtiyacı olan nemi vererek ipeksi bir dokunuş yaratmaktadır.

Cetaphil Moisturizing Lotion

Uygun fiyatlı nemlendirici arayışındaysanız Cetaphil losyon, hassas cildinize iyi gelecektir.

Clarins Santal Face Treatment Oil

Gerçek bitki özlerinden oluşan Clarins bakım yağı, hassas ve kuru ciltleri sakinleştirir, cansız görünümü ortadan kaldırır.

Origins Make A Difference Plus +

Cilde derinlemesine nüfuz eden Origins’in bu nemlendiricisi, içerdiği doğal özler sayesinde cildinizin nem dengesine kavuşmasını sağlar.

The Body Shop Oils of Life Revitalising Sleeping Cream

İçerdiği natürel yağlarla cildi besleyen The Body Shop gece kremi ertesi güne dinlenmiş, yenilenmiş ve canlı bir ciltle uyanmanıza yardımcı olur.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe nemlendirici krem, hem uygun fiyatlı hem de dermatoloji uzmanlarının favorisi. Cildinizi nemlendirerek genç kalmasını sağlar ve pul pul dökülmelerin önüne geçer.

Neutrogena Hydro Boost Gel Cream

Neutrogena Hydro Boost jel formülüyle nemi cilde hapseder ve ihtiyaç duyduğunda nemi geri verir. Kuruluk nedeniyle belirginleşen çizgilerin görünümü hafifletir.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi

Bepanthol krem, cilt kuruluğuna bağlı pul pul dökülen, çatlayan ve gerginleşen cildi nemlendirerek korur. Yumuşak ve hafif yapısıyla hızlı emilir ve ciltte yağlılık hissi bırakmaz.

Avene XeraCalm AD Creme

Avene XeraCalm AD Creme, günlük kullanım için uygundur. İçerisindeki termal su cildi rahatlatmaya yardımcı olur. Cildin nem seviyesini dengelemeyi destekler.

Kuru ciltler için nemlendirici önerilerimizi öğrendiniz. Cilt bakımı hakkında diğer yazılarımızı okuyun:

Evde cilt bakımı nasıl yapılır?

Zeytinyağı ve şeker ile peeling

Cildi güzelleştiren doğal nemlendiriciler