guzel-kadin-avon

Cildinizi renklendirirken doğal bir aydınlık kazandırmak ister misiniz? Cevabınız evetse, Avon’un kremsi allığı tam size göre!

AVON’un iki farklı işlevi tek bir üründe buluşturan ürünü AVON İkili Kremsi Allık ve Aydınlatıcı’nın bir ucu cildinizi şeftali tonlarında renklendirebileceğiniz allık, diğer ucu ise cildinize doğal bir ışıltı veren aydınlatıcı. Açık renkli ucu ile yanaklara ve elmacık kemiklerinize ışıltı katabilir, alın bölgenizi belirginleştirebilirsiniz. Koyu renkli ucunun kremsi yapısı sayesinde ise elmacık kemiklerinizi kolaylıkla ortaya çıkarabilirsiniz.

kremsi-allik

AVON Saç ve Makyaj Artisti Gökhan Yalçıner de favorisi olan bu ürünün kullanımı ile ilgili şu bilgileri veriyor. “Öncelikle aydınlatıcıyı yukarıdan aşağıya doğru alın bölgesinde, burun köprüsünde ve çene ucunda kullanabilir, göz altlarına ve burun kenarlarına doğru, ters bir üçgen şeklinde uygulayabilirsiniz. Dudakların daha dolgun görünmesi için üst dudak hizasına aydınlık vermeyi unutmayın. Son olarak elmacık kemiklerin üzerinden kaşa doğru düz bir çizgi çekip bu alanı da hafifçe aydınlatmayı unutmayın.”

AVON Kremsi Allık ve Aydınlatıcı – Kampanya fiyatı – 17,95 TL