Burçlar ve özellikleri, cinsel uyumu bile etkiliyor! Hoşlandığınız bir Kova burcu varsa; Astrolog Neşe’nin özel tüyolarıyla cinsellik uyumu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Koç ve Kova burcunun cinsellik uyumu

Bu çok zorlu ve heyecan verici bir ilişki olacaktır. Koç ve Kova tutku, dostluk ve cinsellikle birleşerek ilginç bir durum sergilerler. Anı yaşayacaklardır. Benzer yaratıcı yetenekleri olduğu için, bir aşk ve seks hayatını paylaşabilirler. Ancak biraz kapalı yaşanan bir ilişki olur.

Boğa ve Kova burcunun cinsellik uyumu

Boğa ve Kova biraz maceracı bir ilişki olacaktır. Birbirlerinden öğrenecek çok şeyleri vardır. Benzer hedef ve ortak fikirlere sahiptirler. Kova şehvetli, Boğa çekicidir. Uzun ve kısa vadeli potansiyele sahip bir ilişkidir. Gayet keyifli bir kombinasyon olur. Ne olduğunu anlamadan birbirlerine deli gibi aşık olabilirler. Ancak dramatik Boğa’ya karşılık Kova kaçan olacaktır.

İkizler ve Kova burcunun cinsellik uyumu

İki Hava grubu burcu bir araya geldiğinde birbirlerine çekilirler. Cinsellik odaklı bir ilişkiye başlamaları an meselesidir. Birlikte cinsel ilişki sunağı kurabilirler. Ancak Kova bir süre sonra kendini İkizler tarafından tuzağa düşmüş gibi hisseder. İki sabırsız burcun bu ilişkiyi uzun vadede yürütmesi zor görünse de eğer birbirlerine nefes alacak zaman tanır ve kısa kayboluşlara göz yumabilirlerse, bunu bir oyun haline dönüştürmeyi başarırlarsa, keyifli bir ilişki olabilir.

Yengeç ve Kova burcunun cinsellik uyumu

Yengeç her zaman sevgi, başarı ve güvenlik ister. Bu ikili birbirini çeker ve iyi bir dostluk kurulabilir. Benzer hedef ve beklentiler içinde cinselliği, aşkı ve evliliği götürebilirler. Bu ikili heyecan verici bir ilişki yaşayabilir, onlara bir şans vermek gerekir. Ancak Kova, yengeç’in hassas duygularına karşı dikkatli olmak zorundadır. Ancak bu ikili kişilik çatışması içine girerlerse kaybederler.

Aslan ve Kova burcunun cinsellik uyumu

Bu zorlu ve heyecan verici bir ilişki olur. Aslan ve Kova tutkulu bir cinsellik yaşayabilirler. Sosyal gruplar ve etkinlikler, ilişkiyi besleyecek öğeler arasındadır. Bağımsızlık istekleri yüksektir. Aslan ve Kova arsında ilginç bir aşk ve seks yaşamı olur. Zamanla bunlardan biri bıkabilir. Aslan’ı sürekli alkışlayarak büyütmek gerektiğinden, Kova bu durumdan sıkılabilir. Kova, Aslan’ın hayatına maneviyat getirebilir.

Başak ve Kova burcunun cinsellik uyumu

Hiç sıkılmadan birlikte keyifle vakit geçirebilecek bir ikili olabilirler. Cinselliği hızlı ve sürpriz dolu yaşayabilirler. Sosyal alanlarda birlikte paylaştıkları şeyler, ilişkiyi besler ve son derece erotik oyunlar oynayabilirler. Arzu, seks, paylaşım ve dostluk odaklı bir ilişki olur. İlginç, değişik bir seks hayatları olur ancak zaman içinde birisi hızla başka birine aşık olup, ilişkiden vazgeçebilir. Kova ilişkide sessizleştiğinde Başak çekip gitmek isteyebilir. Seyahat, aktivite ve eğlence dolu bir hayat bu ikiliyi ayakta tutacaktır.

Terazi ve Kova burcunun cinsellik uyumu

Bağımsız, özgür, çılgınca bir ilişki yaşamak için bu ikili idealdir. Aradıkları ilişkiyi ve aşkı birbirlerinde bulabilirler. Elbette ikisinin de Hava grubu olduğunu unutmamalıyız. Macera, heyecan ve rahatlık bu ilişkinin temelini oluşturur. Sıcak ve fantezi dolu bir cinsellik yaşanabilir. Ancak her zaman bağımsızlık, özgürlük isteği ilişkinin önünde duracaktır. Ancak sonsuz bir cazibe ilişkiyi körükleyecektir.

Akrep ve Kova burcunun cinsellik uyumu

Bu çok heyecan verici bir ikili olacaktır. Asla sıkılmayan ve en özel anların yaşandığı harika bir cinsellikten bahsedebiliriz. Kova, Akrep’in cinsel ilgisini ve duygusal kontrolünü elinde tutabilir. Harika bir seks, arzu ve yaratıcılık armonisidir. Ancak biraz inatçılık baş gösterebilir. Fazla sahiplenici olmadan ilişkiyi Akrep yönlendirebilir.  Birlikte zaman geçirmek, ilişkiyi farklı boyutlarda da destekler.

Yay ve Kova burcunun cinsellik uyumu

Bu zorlu ancak keyifli bir ilişki olabilir. Keyifli anlar yaşayacaklardır. Eğlenceli biçimde ilişkiyi uyararak devam edebilirler. İlginç bir aşk ve seks hayatına sahip olacaklardır. Yay, ilişkiyi farklı noktalara götürebilecek zeka ve yeteneğe sahiptir. Kova da ilişkinin yürümesi için çabalar. Ancak bu ilişkide sadakatsizlik sorun olacaktır. İhanetin karşılıklı olarak tolere edilmesi mümkün değildir.

Oğlak ve Kova burcunun cinsellik uyumu

Zodyak’ta kapı komşusu olan bu iki burç, ömür boyu iyi arkadaş olabilirler. Kahkaha, romantizm ve dostluk potansiyeli olan bir ilişkidir. Kova bazı gizlilikleriyle, Oğlak ise mesafeli duruşuyla bu ilişkiye zarar verebilir. Kova, oğlak’ı çok seksi bulacaktır. Onlar keyifli sohbetler edebilirler. Oğlak biraz daha az ciddi olursa, Kova’nın doğasında olan o özgür ruhu anlayabilirse, bu ilişkiye şans verilebilir. Kısa süreli romantizm için ideal bir çift olurlar. Dostluk ise en muhtemel sonuç olacaktır. Birbirlerini sırlarını paylaşırlar.

Kova ve Kova burcunun cinsellik uyumu

Zodyak’ın devrimci burcu olan iki Kova yan yana gelirse; cinsel olarak birbirlerini uyaracaklardır. Bağımsız, yenilikçi bir ilişki olacaktır. Zihinsel ve cinsel olarak arzuları yüksektir. Ancak anlaştıkları anlar kadar anlaşamadıkları noktalarda da ısrarcı olurlar. Her iki taraf da geri adım atmak istemez. Cinsel istekleri devam eder ancak ilişki açısından birbirlerini zorlarlar.

Balık ve Kova burcunun cinsellik uyumu

Bu iki burcun arkadaşlığı kaderlerinde vardır. Balık, Kova ile kendini güvende hisseder. Kova, Balığa karşı son derce büyük bir saygı içindedir. Onların yatak odası da eğlenceli olacaktır. Balığın alışılmışın dışında bir ilişkiyi yaşaması heyecan verici olacaktır. Zamanla bu ikili dünyayı fethedebilirler. Balık biraz daha az inat ederse, Kova biraz daha hassas davranırsa, iyi bir ikili olabilirler. Seks bu ikili arasında oldukça keyifli ve sürpriz dolu yaşanabilir.

Melek tarotu