California Cevizi
California Cevizi

Kova burcu kadını yıldıznamesi

Kova

İlk eşinden vefat sonucu ayrılabilir. İkinci eşi onun daha çok parasıyla ilgilenir ve parasına sahip olmaya çalışır geçinemezler, parasını ve malını her şeyini aldıktan sonra boşanırlar, üçüncü eşi iyidir iyi geçinirler ve hayatını onunla devam ettirir. Erkekler ona büyü yapmaya kalksa da, kova burcu kadını bundan kurtulur. En zayıf yanı olan kibirli bu yapılan kötülüklerin intikamı için çalışır.

Otuz beş yaşından sonra eli bollaşır. İkinci kocasından aldığı paraların üstüne tekrar eli rahata çıkabilir. Gittiği yerlerde Saygı görür ikramlarda bulunurlar değer verilen bir bayandır kova kadını. Genellikle kardeşleri erkektir kova kadınının geçinemezler ve kardeşlerden hiç hayır beklemez. Beklememelidir Aksine ona her zaman zarar vereceklerdir.

9 Yorum

  1. kardeşim o kadar hayırsız değil:D diğerleri kısmen doğru biraz abartıya kaçılmış…

  2. yoo bn de kova burcuyum ve esmerim o nolcak bn kova burcu değilmiyim o zmn ? sarışın olurmuş 😛

  3. bence çok doğru ben şahsen asla paraya önem vermem emanete sahip çıkarım.hem bir sözvardır:”emanetin gtü ağırdır…

  4. bu yazdiginiz kova burcu hicde dogru degil ben uykuyu hic sevmem ve hic ama hic unutkan birisi degilim beynimde zehir gibi calisiyor .

  5. Neden beyaz yazmışlar hem yorum yapanların nerdeyse hepsi esmer bende esmerim ha bu arada 30 yaşına kadar ben evde kalıp turşumumu hazırlıycam

  6. Ben beyaz tenliyim. Tanıdığım bir çok kova arkadaşım var onlarda beyaz tenli. Kova burcu olarak uykudan nefret ederim. Ömür o kadar kısaki uyuyarak ömür tüketenlerinde aklına şaşarım. Ölünce zaten sonsuza kadar uyuyacağız. Hafızam Allah’a şükür süper. Kolay kolay unutmam. Kovanın en büyük düşmanı yay burcudur. !!! Dostuda yine kova ve terazi burcundan çıkar.

Yorum Yapın

vestel