California Cevizi
California Cevizi

Kova burcu kadını yıldıznamesi

Kova

Orta boylu minyon tipli ancak geniş göğüslü olurlar. Uykuyu çok seven tembel tiplerdir. Unutkandırlar. Kalbi temizdir saftır, ömrünün sonuna kadar rahat yaşamayı isterler bu amaç doğrultusunda hareket ederler.

İyilik yapmayı seven kova burcu bayanlarının eli açıktır. İnsanlara yardım etmekten hoşlanırlar paraya değer vermezler. İnsanlara çok değer verir onları gereğinden çok severler bu onlara zarar verir. Asla emanete ihanet etmezler çok güvenilirlerdir.

Erkek ve kadın düşmanı çoktur, Dostunu iyi seçmesi lazımdır. Kova burcu kadını yıldızname bakımına göre dost gruptan olan koç grubundan seçilen arkadaşlar, daha güçlü bağlarla birbirlerine bağlıdırlar. Akrep grubundan uzak durmalıdırlar sürekli kötülük ve hainlik peşinde olacaklardır. Dost görünmeye çalışabilirler, dost görünüp hakkında bilgi alıp dedikodu yapabilirler dikkat edilmelidir.

9 Yorum

  1. kardeşim o kadar hayırsız değil:D diğerleri kısmen doğru biraz abartıya kaçılmış…

  2. yoo bn de kova burcuyum ve esmerim o nolcak bn kova burcu değilmiyim o zmn ? sarışın olurmuş 😛

  3. bence çok doğru ben şahsen asla paraya önem vermem emanete sahip çıkarım.hem bir sözvardır:”emanetin gtü ağırdır…

  4. bu yazdiginiz kova burcu hicde dogru degil ben uykuyu hic sevmem ve hic ama hic unutkan birisi degilim beynimde zehir gibi calisiyor .

  5. Neden beyaz yazmışlar hem yorum yapanların nerdeyse hepsi esmer bende esmerim ha bu arada 30 yaşına kadar ben evde kalıp turşumumu hazırlıycam

  6. Ben beyaz tenliyim. Tanıdığım bir çok kova arkadaşım var onlarda beyaz tenli. Kova burcu olarak uykudan nefret ederim. Ömür o kadar kısaki uyuyarak ömür tüketenlerinde aklına şaşarım. Ölünce zaten sonsuza kadar uyuyacağız. Hafızam Allah’a şükür süper. Kolay kolay unutmam. Kovanın en büyük düşmanı yay burcudur. !!! Dostuda yine kova ve terazi burcundan çıkar.

Yorum Yapın

vestel