Kova burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız, size yardımcı olacak önerilerimiz var!

Yaratıcılığın adamı olan Kova burcu erkeği, çevresindekileri hayal gücü ve tarzı ile etkiler. O tamamen sarhoş edici ve büyüleyici bir yaşam sanatçısıdır. Sizinle konuştuğunda sanki bütün renklerini görürsünüz. Onun tuhaflıklarını sevimli bulabilirsiniz. Onun konuşması ve gülümsemesi sizi kendine çekebilir.

Bir Kova erkeğini baştan çıkarmak istiyorsanız, bu hiç zor değildir. Ancak elinizde tumanız konusunda çok çaba göstermelisiniz. Ona karşı son derece sabırlı ve anlayışlı olmak zorundasınız. Onun kendince bir özgürlük anlayışı vardır.

Onun bir Hava grubu üyesi olduğunu aklınızda tutmalısınız. O bağımsız ve özgür ruhludur. Özgürlüğü için bütün her şeyden vazgeçebilir. Her zaman bir arayış içindedir. O sosyal ve dışadönük bir adamdır. Çevresinde fazla kadın ve erkek vardır.

Onu kendinize çekebilmeniz için biraz yatırım yapmanız gerekir. Onun kalbini kazanmak için gizemli bir hava yaratmalısınız. Esprili ve kurnaz olmanız gerekir. Onunla bir ilişkiye girdiğinizde çok yumuşak olmanız gerekir.

En ufak bir sert tavrınızda ipleri koparacaktır. Ancak ilk başta onu hemen yatağınıza almayın, o gizemli ve peşinden koşacağı kadınları sever.

Onunla takılın, zaman geçirin, onunla birlikte zaman geçirmek eğlencelidir. Muhtemelen daha önce gitmediğiniz yerlere gider, görmediğiniz şeyler görürsünüz. Ancak onu kullanmayacağınızı bilin. Kendiniz gibi olun, başka bir şey istemez.

Onunla parası için birlikte olmayı düşünüyorsanız, o niyetinizi anlayacak ve sizi geçip gidecektir. Onunla düşüncelerinizi paylaşmaktan ve yeni şeyler yaşamaktan korkmayın. Onlar konuşmayı severler, hatta keyifli tartışmaları da severler. Hiçbir şey onlar için tabu değildir. Hata bazen sırf onunla tatlı bir didişme yaşamak için aynı fikirde olmayın.

Akıllı ve fikir sahibi kadınları çekici bulacaktır. Onu aklınla zapt edebilirsiniz. O doğası gereği bir çapkındır. Bir ilişkiye gireceksen bunu hep aklında tutmalısınız.  Bir Kova erkeği ile sevişmek öngörülemeyen ve özgürleştiren bir deneyimdir.

Onunla cinsel ilişki eğlenceli ve hafif olmalıdır. Zevk alabileceğiniz bir arkadaş gibi görmeye çalışın. Pek çok Kova erkeği aslında elde edilemez. Onun üstünde baskı kurmayı denerseniz, muhtemelen onu kaybedersiniz.

Pek çok kişi için cinsellik önemlidir ancak bir Kova için daha da önemlidir. Onunla iyi giden bir ilişki istiyorsanız, iyi bir cinsellik hayatınız olması gerektiğini unutmayın. Onunla cinsel ve zihinsel bir arkadaş olabildiğiniz sürece iletişiminizi devam ettirebilirsiniz.

Kova burcu erkeğinden ileri tarihlere ait bir randevu beklemeyin. Telefonu kapattığı an bütün planları değişebilir. Romantik bir dostluğu uzun süre devam ettirebilir. Evlilik ise, kesinlikle uzak duracağı ve mümkün olduğu kadar içine girmeyeceği bir kurumdur. Eğer sizinle yaşayabileceğini düşünürse, zaten merak etmeyin kendisi evlilik konusunda teklifte bulunacaktır.