20 Ocak – 29 Ocak

Açık sözlü, yenilikçi, toplum bilinci yüksek, arkadaşlık ilişkileri güçlü, orijinal düşünebilen, tavırlarıyla ilgi uyandırabilen., gerektiğinde duygularını geri planda tutan, mantıklı hareket edebilen, zihinsel aktivite gücü yüksek, herkesten daha çabuk öğrenebilen, uygulamaya dönük, analizci, çağın ötesinde düşünebilen, zorluklar karşısında aklıyla kolayca çözüme ulaşan, sınırlamalardan hoşlanmayan bir yapıları vardır.

30 Ocak – 8 Şubat

Hızlı düşünebilen, gayet becerikli, dürüst ve arkadaşlıklara önem veren, tarafsız bir gözlem gücüne sahip, yapmacık insanlardan hoşlanmayan, yabancı dil konusunda başarılı, konuşmaları sıra dışı, yenilikçi, bulunduğu ortamda kolayca ilgi uyandıran, espri kabiliyeti olan, zeki, diğerlerinden çok çabuk öğrenen, kısa yoldan sonuca ulaşabilen, bilime önem veren, tartışmalardan hoşlanan, ikna gücü yüksek olan bir kişilikleri vardır.

9 Şubat – 18 Şubat

Sıra dışı ilişkiler yaşamaya hevesli, özgürlüğüne düşkün, yenilikçi, yeni yerler keşfetmeye meraklı, modayı takip eden, bulunduğu alana yenilikler getiren, orijinal ve çekici, kaliteyi seven başkalarından oldukça farklı, rutinlikten hoşlanmayan, arkadaş çevresi geniş, seçici, iyi gözlemci, farklı kişiliği ile ilgi uyandırabilen, çekiciliği ile karşı cins tarafından beğenilen, her giydiğini yakıştırmasını bilen kişilerdir.

 

Kendinizi ve karşınızdaki insanların kişiliklerini kolayca çözmek istiyorsanız; doğru yerdesiniz! Yüksek Topuklar ekibi olarak doğum tarihine göre kişilik özellikleri özel dosyası hazırladık. Doğum tarihi aralığını seçin, merak ettiklerini öğrenin!

 

Ocak  1-10-nisan  1-10-nisan  Ocak 
Ocak Ocak Ocak Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak