Bir Kova burcu erkeğini gözünüze kestirdiyseniz, doğru adımları atmak zorundasınız. Özellikle, Kova burcu erkeği cinsellik sırlarını öğrenmek sizin için son derece yararlı olacaktır. İşte, en merak edilen yönleriyle Kova burcu erkeği özellikleri!

Kova burcu erkeği ilgisini canlı tutun!

En başından bilmelisiniz ki Kova burcu erkeğinin ilgisini çekmek zor değildir. Zeka dolu bir espri, güzel bir vücut veya şımarık bakışmalar onu etkileyebilir. Ama asıl mesele, Kova burcu erkeğinin ilgisini canlı tutabilmektir. Çünkü, çok çabuk sıkılıp yeni maceralara atılmaya hazır bekleyen bir erkektir.

“Ben aşkta oyun oynamaktan hoşlanmıyorum” diye düşünüyor olabilirsiniz ama amacınız Kova burcu erkeğini kazanmaksa, bunu yapmak zorundasınız! Önce biraz görünüp olup sizinle birlikte mutlu olacağını fark etmesini sağlayın. Sonra, mantığınıza sımsıkı tutunup ortalardan kaybolun. Aklını kurcalamak, heyecanını zirvede tutmak için belirsizlik yaratın.

Kova burcu erkeğinden ilgi talep etmeyin!

Başka burçlar için farklı olabilir ama aklınızı kullanın ve Kova burcu erkeğinden ilgi talep etmeyin. O zaten gerekli güveni sizden aldığında ilgi verecektir. “Biz şimdi sevgili miyiz, bana değer veriyor musun, yarın ne yapacağız?” gibi sorular sormak, Kova burcu erkeğini ışık hızıyla sizden uzaklaştırır.

Sakin olun. Size alışması ve hazinenizi görmesi için ona zaman verin. Soru sormayın, ilgi talep etmeyin. Huzur ve sevgiyle yanında olun. Bırakın, o kendine sorsun. Şimdi sevgili oldunuz mu, size hak ettiğiniz değeri veriyor mu diye Kova burcu erkeği düşünsün… Empati yapabilen bir adam olduğu için istediğiniz ilgiyi size verecektir, tabii ki bunu gerçekten hak ediyorsanız!

Kova burcu erkeği nasıl sevişir?

Dünyanın en zevkli sevişmelerine hazır mısınız? O halde, Kova burcu erkeğini yatağınıza alın! Ama ilk bakışta çok davetkar veya atılgan olmayın. Küçük küçük göndermeler yapan esprilerle, gülüşlerle veya güzel bir kıyafetle onu etkileyin. Sizi fethedeceğinden emin olursa, ilgisi dağılabilir. Her istediğini ona anında vermeyin. Çünkü, ne kadar adam görünse de içinde aslında bir çocuk vardır ve onu yönetmek zorundasınız.

Kova burcu erkeği, aslında birçok kadının hayal ettiği ön sevişmeleri fazlasıyla sever. Uzun uzun öpüşür, dokunur, heyecanlandırır, zevk aldığınızı gördükçe zevk alır. Çünkü, bir yanıyla kendi gücünü bir kadın üzerinden görmekten hoşlanır. Bırakın, sizi fethetmek için sizinle saatlerce uğraşsın. Korkmayın, istediğini almadan bir yere gitmez, gidemez!

İlk sevişmelerde çekingen durmak, tüm erkeklerde olduğu gibi Kova burcu erkeğinde de işe yarar. Ama biraz dominant yani baskın olduğunuzu hissettirin. O anda veya sonra sizi en çok mutlu eden hareketini ona söyleyin. “Beni çok güzel öpüyorsun, saçlarıma dokunman beni mutlu ediyor, gücünü hissetmeye bayılıyorum!” gibi cümleler kurabilirsiniz.

Artık ondan emin olduğunuzda ipleri elinize alın. Onu yönlendirin. En korunmasız anında kendinizi çekin. Yatağa uzanıp derin bir nefes alın. Korkmayın, devam etmek için yanınıza gelecektir. Hep aklınızda olsun: Bu belirsizlik onu daha fazla tetikleyecektir.

Kova burcu erkeği sessizdir, kabullenin!

Kova burcu erkeği kolay kolay sizi beğendiğini, çok güzel göründüğünüzü, sevişmekten çok zevk aldığını söylemez. Çünkü, yapısı gereği bu tür konuşmalardan hoşlanmaz. Çünkü, gerçekten en büyük korkusu bir kadına bağlanmaktır. Bir kadını çok beğendiğini bilinmesini istemez. O hep soğukkanlı, duyguları değil mantığıyla hareket eden bir adam gibi görünmek ister. Ama ne demiştik? İçeride bir çocuk vardır ve sonunda duyguları galip gelir.

Sakin olun, sevgi verin. İlgi talep etmeyin, sorularla bunaltmayın. Her çağırdığında yanına gitmeyin. Evet, kendinizi tutmak zorundasınız çünkü sonunda Kova burcu erkeğini kazanacaksınız ve kesinlikle sabretmeye değer! Zamanla size güzel sözler söylediğini, sarıldığını, duygularını açtığını göreceksiniz.

Kova burcu erkeği özellikleri nelerdir?

Kova burcu erkeğinin belirgin özellikleri vardır. Onları bilirseniz, yatağa kadar giden süreçte işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

  • Kesinlikle zeki ve zor kadınları sever.
  • Esprilidir, bir sözüyle sizi saatlerce güldürebilir.
  • Yatakta sınırsızdır ve kadınını mutlu etmek ister.
  • Duygularını açıkca söylemez ama belli eder.
  • Zor ama derin sever, tamamen sahiplenir.
  • Bazen yalnız kalmak ister, buna saygı duyun.
  • Gelecek planları yapmayın, bundan hoşlanmaz.
  • Her konuda bilgi sahibidir, tartışmayı sever.
  • İçindeki çocuk, yatakta bile oyun oynamak ister.

Kova burcu erkeğini yatağa atmak zor değildir ama ikinci kez yatağa almak, gerçekten yetenek gerektirir. Aksilik şu ki, kadınlar genelde Kova burcu erkeğine bayılır. Onun elinin altında hazırda bekleyen çok kadın vardır. Aradan sıyrılıp birinci sırada olmak istiyorsanız, vücudunuzdan önce beyninizi kullanın.

Ne dersiniz, Kova burcu erkeği istediğiniz ölçüde anlatabildik mi? Aşağıdaki kutucuğa yorum yazıp düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz!