Kova burcu erkeği özelliklerini öğrenmek istiyorsanız, yıldıznamesini hemen okuyabilirsiniz. Nelerden hoşlanır, Kova burcu erkeği hayatta nelere önem verir gibi konularda tüm detaylar Kova burcu erkeği yıldıznamesinde var!

Kova erkeğinin genel özellikleri

Çok rahattırlar. Hoş sohbetlidirler. Hile yapmaya meyillidirler. Uzun süre bir yerde durmaktan çok hoşlanmazlar. Müzikten ve süsten hoşlanırlar. Musiki onlar için yaratılmıştır. Süslü elbiseler onları yansıtır. Hastalanmaktan hoşlanmazlar ancak soğuk ve rutubet onları hasta eder. Kalbi onu tersler, sancı yapar. Güneşli ferah yerlerde oturmalıdırlar. Sağlıklarına dikkat etmelidirler.

Yıldızname kitabı kova erkeklerinin saf ve temiz olduklarını belirtir. İyilik yapmasını sevdiklerini bazen bunun yüzünden kötü şeylerle karşılaşsa da, refah ve saadetli bir yaşam onları bekler. Temiz iyi niyetlidirler. Bu saf ve temizlikleri yüzünden çoğu kişiye sorunlarını açarlar. Ancak bundan zarar görürler.

Yaşları ilerledikçe daha da iyi olurlar. Değer vermeyi daha da çok öğrenirler, güler yüzlülükleri daha da artar. Çevresi tarafından sevilirler. Saygı duyulan iyi kişilikleriyle tanınırlar.

En büyük ideali olan icat konusu da, iş konusunda ilerlemesini sağlar ona yardım eder. İnsanlara yardım etmekten hoşlanır, insanları sevindirmeyi ve mutlu etmeyi kendine amaçlar. Hayatının iyi zamanlarında insanlara yardım eder ancak onun durumu kötü olduğunda bu yardımı göremez.

Kova erkeğinin aile hayatı

Çocukları erkek olur. Bundan mutluluk duyar. Hastalanmalarından çok korkar ve korumak için çabalar kova erkeği. Ancak çocukları onun kadar sadakatli ve koruyucu olmaz onlardan fayda gelmez. Yıldızname bakımı babasının ve annesinin bıraktığı paranın hemen biteceğini söyler. Kardeşlerinden de çok fayda görmez. Hatta çoğu zaman yük de olurlar. Kadınlar tarafından çok sevilirler, hatta bu sevgi başlarına kötü şeylerde getirebilir. Gayri meşru ilişkiler yaşayabilir. Eşine bile bütün sırlarını açmamalı ve onunla gezmektense, evde oturması daha iyidir. Kova burcu erkeleri kadınlardan korkmalıdırlar.

Ölüm korkusu yaşarlar. 1 yaşından 34 yaşına kadar ancak bu süreyi atlattıklarında, 74 yaşına kadar yaşarlar. Başından 1, 3, 5 nikah geçer, yeniden başlangıçlar ömürlerini uzatabilir. Kurşun madeni yüzük taşıması onun için iyidir. Para ve aşk konusunda şanslıdırlar. Yasemin kokulu parfümlerden kullanmayı sever. Limonata gibi içeceklerden hoşlanırlar.

Melek Tarotu

Kova erkeği çevresi tarafından sevilir

Çevresi tarafından sevilmesi ve çalışkanlığı sayesinde yüksek mertebelere yükselirler. Bununla beraber düşmanlıklarda başlar. Bu düşmanlıkların en büyük nedeni kıskançlıktır. Çoğu kişi ona zarar vermeye çalışsa da, başarılı olamazlar. Hepsini halt eder ve başarısına devam eder. Ancak ona düşmanlık besleyenlere karşı kibirlenmesi onun en zayıf noktasıdır. Bunu yenmeye çalışır.

Yıldızname bakımına göre kendine dost seçerken Koç burcundan seçmeye özen gösterir Koç burcu kendi özelliklerini taşıdığı için onlarla ılımlı ilişkiler kurabilirler. Ancak kova Akrep grubundan uzak durmalıdır. Çünkü Akrepler bir numaralı düşmanlarıdır. Kova erkekleri bir numara seçmek isteseler, seçecekleri bu numara uğurlu sayıları olan 7 olacaktır.

Sık sık yolculuk etmekten hoşlanırlar, bundan yararlanırlar. Kara yolculuğuna karşılık deniz yolculuğunu tercih ederler. İş için de olsa eğlenmeyi bilirler . Yaptıkları her ne olursa olsun zevkini çıkarmasını bilirler.

Kova burcu erkeği yıldıznamesini okudunuz. Aşağıdaki konu başlıkları da ilginizi çekebilir:

Kova burcunun anlaştığı burçlar

Kova burcunun cinsellik uyumu

Kova burcu ünlüleri