Köşe koltuk takımları, evinizin daha ferah ve modern görünmesini sağlıyor. Salonunuzun biçimine göre seçeceğiniz köşe ya da L koltuk takımları sayesinde kullanmadığınız alanları değerlendirebilir ve evinizi bambaşka bir havaya bürüyebilirsiniz. Yazın güneşine uyum sağlayacak ve baktıkça içinizi açacak köşe koltuk takımlarını sizler için derledik. Lazzoni’nin Joyce Elizabeth ve Nicolletti Home adındaki yeni koltuk modellerini çok seveceğinize eminiz. 

Salonunuza farklı bir hava katmak için seçtiğimiz köşe koltuk takımlarını inceleyin ve ünlü tasarımcıların ellerinden çıkan koleksiyonlara evinizde yer açın.

koltuk-1807 04

 

Özellikle yazın evlenecek ve evini döşeyecek müşterilerine birbirinden cazip avantajlar sunan Lazzoni, evinizi bir çiçek bahçesine çevirmeye kararlı.

koltuk-1807 03

 

Köşe koltuk takımları seçerken dikkat etmeniz gereken tek şey salonunuzun genişliği. Yanlış seçilmiş bir koltuk alanınızı olduğundan daha dar gösterebilir.

koltuk-1807 02

Fuşya tonları ve parlak renklerle evinize neşe getirebilirsiniz.

koltuk-1807 01

 

 

 

Yuvarlak formlu koltukları boş kalan alanları değerlendirmek için kullanabilirsiniz. Böylece eviniz hiç olmadığı kadar modern ve güzel görünebilir.

koltuk-1807 06

 

 

Koltuk takımlarında özellikle berjerlerde kullandığı çiçek desenlerinin birbirinden iddialı 300 çeşidi arasında biri mutlaka sizin evinize göre.