Sevdiğin insanın ne yaşadığını bilmeden, konuya çözüm bulmak çok zor. Görüşememenizin sebebini yazmamışsın. Kim sizi görecek? Ailesinden mi yoksa başka bir şeyden mi çekiniyorsunuz? Başkalarının ilişkinizi görmesinden sakınmanızın sebebini anlayamadım ancak tahminen küçük bir yerde yaşıyor olduğunuzu düşünüyorum.

Yaşlarınızı da yazmamışsın. Bu yüzden, ilişkinizi başka bir aşamaya taşımanın zamanı geldi mi diye sana sormama gerek.

Sevdiğin insanla oturup ciddi şekilde konuşmalı, sorunun ne olduğunu öğrenmelisin. Eğer iki tarafında aşkı devam ediyorsa, önünüze ne çıkarsa çıksın sizi durduramaz. Bu yüzden mutlaka oturup konuşmanı tavsiye ediyorum. Onun ne yaşadığını, hissettiğini ve düşündüğünü bilmeden yapacağın her hamle, boş bir çabadan öteye geçmeyecektir.

Sevgilerimle

Candan Ünal
Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü
candan.unal@yuksektopuklar.net

Candan Sohbetlere Mektup Göndermek için Buraya Tıklayın!

2 yıl oldu çıkmaya başlayalı. Arada uzun süreli ayrılıklar yasadık. Kimi zamanda birbirimizi özleyip pişman olup barıştık sonra her şey güzel gitmeye başladı. Tek sorun devamlı görüşemememiz. Biri görür endişesiyle onunla görüşmekte zorluklarla karşılaşıyorum. Onunla görüşürsem güzel gidiyor her şey ama görüşemediğimde ise bana tripler yapıyor, mesajlarıma geç ve ters cevaplar veriyor. Ben onu çok seviyorum ve bunun için her şeye  katlanıyorum. Onu son 2 gündür tanıyamaz, anlayamaz oldum. Sırf görüşemediğimiz için bana yardım edin lütfen, sizce nasıl davranmalıyım??

Candan Sohbetlere Mektup Göndermek için Buraya Tıklayın!