Konforlu bir uyku için ihtiyacınız olan yatak modelleri Yataş Bedding’te! Konforlu yapıları ve özgün tasarımları ile ön plana çıkan yatak çeşitlerine sahip Yataş Bedding, çift ve tek kişilik modelleri ile güne zinde başlayarak gün boyu enerjinizi koruyabilirsiniz.

Gece boyu kesintisiz bir uyku sürmenizi sağlayacak bu ürünler, son teknolojiler kullanılarak geliştirilmiş olup birçok testten geçer ve ortopedik yapıları ile omurga sağlığınızı korumaya yardımcı olur. Gün boyu gerekli olan enerjinizin sağlanması için geceleri kesintisiz ve rahat bir uyku süreci geçirmeniz gerekmektedir. Yataş Bedding’in geniş ürün yelpazesi içinde bulunan yatak çeşitleri, her vücut tipine ve uyku pozisyonuna uyum sağlar.

Kesintisiz Bir Uyku Uyumanızı Sağlayacak Yatak Çeşitleri

Yataş yatak çeşitleri, farklı tasarımları ve rahat bir uyku uyumanızı sağlayacak olan yapıları ile gece boyu kesintisiz bir uyku uyumanıza yardımcı olur. Bu ürünlerin rahatlığını belirleyen en önemli unsurlardan biri yataklarda kullanılan yay teknolojisidir. DHT yay teknolojisi kullanılarak tasarlanmış yataklar uzun ömürlü olup ilk günkü konforlarını korumaktadır. Yataş Bedding’in yaylı yatakları, yumuşak ve hissedilmeyen yayları ile farklı uyku pozisyonlarınıza göre şekillenmektedir.

Son teknolojiler kullanılarak tasarlanan yaysız modeller da vücudunuzun omurga, bel ve boyun çevresi gibi alanlarını sarıp bu bölgelere destek olur. Böylelikle hangi pozisyonda uyursanız uyuyun konforlu bir uyku deneyimi yaşamış olursunuz. Ürünler, üretimlerinde kullanılan yay sistemine ve teknolojisine göre değişiklik gösterdiği gibi boyutlarına göre de değişiklik gösterir.

Çift kişilik yatak çeşitleri odanıza ve kullanmak istediğiniz yatağın büyüklüğüne bağlı olarak seçeceğiniz farklı ebatlardaki modellere sahiptir. Tek kişilik yatak çeşitleri çocuk odalarında ya da misafir odalarında kullanılabilir. Özellikle gelişim çağında bulunan çocukların gece boyunca kesintisiz bir uyku sürmeleri son derece önemlidir. Tek kişilik modelleri, çocuğunuzun uyku sırasında omurgasını desteklemesi ve rahat bir uyku uyuyarak güne enerjik başlaması için kullanabilirsiniz.

En İyi Yataklar Yataş’ta!

Yataş yıllardır işinin uzmanı kişiler ile çalışarak ve bilim dünyasındaki son gelişmeleri takip ederek en rahat uykuyu uyumanızı sağlayacak yataklar geliştirmektedir. Son teknolojiler kullanılarak tasarlanan bu ürünler, satışa sunulmadan önce sayısız testten geçerek beğeninize sunulmaktadır. Hem rahat yapıları hem de yaşam alanlarınızı güzelleştiren tasarımları ile dikkat çeken bu ürünler, vücut tipinize göre belirleyebileceğiniz modellere sahiptir. Bel ve boyun ağrılarından şikayetçiyseniz ortopedik modeller arasından bir tercihte bulunabilirsiniz.

Yatak Modellerinden Biri Mutlaka Size Göre

Tüm Yataş Bedding ürünleri en kaliteli malzemeler kullanılarak üretildiği için son derece uzun ömürlüdür. Dreambox Roll Pack ve Freshsense serileri konforlu bir uyku deneyimi sunmanın yanı sıra yatağınızın daima temiz kalmasını sağlayacak teknolojiler ile üretilmiştir. Dreambox Roll Pack serisi çıkarılabilir kılıfları ile yatağınızı istediğiniz zaman temizleme imkanı sunmaktadır. Yatağın üzerinde bulunan kılıflarını çıkardıktan sonra yıkama talimatlarına uygun bir şekilde yıkayabilir, kuruduktan sonra fermuarları ile yatağınıza kolayca geri takabilirsiniz Freshsense serisi ise nefes alan ve kendini temizleyen yüzeyi ile yatağınızın temiz kalmasını sağlar. Her vücut tipine ve her beğeniye hitap eden yatak fiyatları model ve boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Tek, çift ya da bir buçuk kişilik olarak seçebileceğiniz yatağınız ile uyku kalitenizi üst bir noktaya taşıyabilirsiniz. Yatak çeşitleri vücudunuzun şeklini alarak uykuya daha kolay bir biçimde dalmanıza da olanak sağlar. Hem sizin hem de aile üyelerinizin kullanımına en uygun ürünleri bulmak, gece boyu konforlu, kesintisiz ve bel, boyun ve omurganızı dinlendirecek bir uyku deneyimi yaşamak için Yataş Bedding ürünlerini inceleyebilirsiniz.