Kinetix, yılbaşında sosyal medyada ‘‘yeni yıl hedefini paylaş, Adımın Ses Getirsin’’ mesajıyla bir paylaşım yaptı. Gelen birçok yorum arasından seçilen şanslı kişi; Fatih oldu! Attığı yorumda graffiti yapmak isteyen Fatih’in hayali, Kinetix tarafından gerçekleştirilirken Fatih, adım atmanın ve hayallerinin peşinden gitmenin önemini herkese gösterdi.

Aktif hayatın, dinamizmin, her zaman hareket halinde olmanın markası Kinetix,  “Adımın Ses Getirsin” kampanyası ile gençlere seslenmeye devam ediyor. Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla Kinetix, Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde yaşayan ve idolü ile tanışıp graffiti yapmak isteyen Fatih’in hayalini gerçekleştirmesine yardımcı oldu.

Kinetix, yılbaşı videosunun altına ‘Graffiti yapmak için daha çok boş duvar olsun’ diye yorum yapan Fatih’e hayalini gerçekleştirmesi için istediği boş duvarı buldu. Adımıyla ses getirebilmesi için boyalarını hazırladı. Fatih’in süper kahramanı olarak gördüğü ünlü graffiti sanatçısı ‘Dukstill’ ismiyle tanınan Doğukan Oraklı ile tanışmasını sağlayarak aynı eserin altına imza atmasını sağladı.

“Kendinize güvenin, kendiniz gibi olma cesaretini hiç yitirmeyin” diyen Kinetix, koşullar ne olursa olsun, başarı ne kadar uzak görünürse görünsün vazgeçmemeye çağırıyor, denemeye, denemek için adım atmaya destek oluyor.