21 Mart – 31 Mart

Fiziksel yönden oldukça güçlü, hedefini bilen ve yılmadan üzerine gidebilen, isteklerine fazlasıyla düşkün, dediğim dedik asla geri dönmeyen, emir almaktan hoşlanmayan kendi bildiği yolda ilerlemeyi seven, cinselliği yoğun ve etkileyici ateşli ve istekli olan kişilerdir.

1 Nisan – 10 Nisan

Çok canlı, bireylik duygusu yüksek, yaratıcı enerjiye sahip, pırıltılı bir kişilikleri vardır.

Yönetme gücü olan, insanları kolayca etkileyebilen, iyi bir oyuncu, kendini ifade etmesini bilen, hayatın güzel yanlarının tadını çıkarmasını bilen isteklerini gerçekleştirme gücüne sahip renkli bir kişilikleri vardır.

11 Nisan – 20 Nisan

Keşfetmekten, yeniliklerde bulunmaktan hoşlanan, para harcama meyli yüksek, hoşsohbet, açık fikirli, iyi niyetli, geleceğini şekillendirmeyi seven, yürekli, inançlı, sağduyulu, cömert ve kendine güvenen, adaletli, yardıma hazır, takdir edilmeyi seven, yabancı dile meyilli, seyahat etmekten hoşlanan kişilerdir.

 

Kendinizi ve karşınızdaki insanların kişiliklerini kolayca çözmek istiyorsanız; doğru yerdesiniz! Yüksek Topuklar ekibi olarak doğum tarihine göre kişilik özellikleri özel dosyası hazırladık. Doğum tarihi aralığını seçin, merak ettiklerini öğrenin!

 

Ocak  1-10-nisan  1-10-nisan  Ocak 
Ocak Ocak Ocak Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak