Koç burcu erkeği kimlerle iyi anlaşır, nelerden hoşlanır, nasıl kadınlara aşık olur…. Tüm bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını Astrolog Neşe açıklıyor! Sonunda ise size, ücretsiz tarot falı bakma fırsatı sunuyor, kaçırmayın!

Koç burcu koç uyumu nasıldır?

İkisi de kıskanç, duygulu, ateşli ve yönetici tiplerdir. İlişkide kısa sürede aralarında üstünlük savaşı başlayacaktır. Karışıklıklar ve ilginç tezatlarla dolu serüvence bir evliliğe dönüşen bu beraberlik yaşanmaya değerdir. Zaman içinde, her ikisi için de hoş bir aşk olacaktır. Eğer sabrederek evlilik gibi bir şansı yakalarlarsa, asla klasik bir aile olmayacak ve daima genç kalabilmeyi başaracaklardır.

Koç burcu boğa uyumu nasıldır?

Bir koç ve boğa, evlilikte her zaman mutluluğu yakalama şansına sahiptir. Boğa, Koç’un değerini bilir; Koç da Boğa’nın farklı özelliklerini keşfeder. Boğa sakin ve dinginliği sever. Bu nedenle, Koç’un ateşli ve hareketli yaşamını daha sonra yadırgayabilir. Aralarında tek sorun Koç’un özgürlük şarkılarının hiç bitmemesi ve Boğa’nın sabit yönlerini oldukça zorlamasıdır. Bu evlilik mantıkla şekillendirilirse, zaman içinde kendiliğinden rayına oturacaktır.

Koç burcu ikizler uyumu nasıldır?

Akıllı ve neşeli iki insanın karşılaşması sonucunda aralarında güçlü bir aşk doğar. İkizler insanı, çok yönlüdür ve karşısındaki kişi onunla birlikteyken asla canı sıkılmaz. Koç, meraklı ve hareketli yapısıyla İkizler’de ortak çok şey bulacak ve “İşte aradığım aşk” diyecektir. Ancak evlilikte özgürlük duygusunun önemini bilen İkizler, bazen Koç’un gereksiz kıskançlıklarından sıkılabilir.

Koç burcu yengeç uyumu nasıldır?

Duyguları ve hisleri simgeleyen bir Yengeç’le evlilik, son derece enteresan ve bir o kadar zordur. Yengeç alıngan ve kırılgandır. Alışkanlıklarına bağlı Yengeç, zaman zaman Koç’un hareketli ruhuna uyum sağlamakta zorlanabilir. Ara sıra dünyaları birleşebilir ve duygusal ihtiyaçlarını tatmin edebilirler. Fakat bir gün aradaki aşk yıpranacaktır. Eğer zaman verilirse bu evlilik orta yaş sınırında daha güzelleşecek, serpilecek ve gelişecektir.

Koç burcu Aslan uyumu nasıldır?

İşte ender rastlanan evliliklerden biri! Her ikisi de neşeli, yaşamı seven, eğlenceye düşkün, cömert ve gururludur. Her konuda birbirlerini tamamlarlar. Sonu ayrılıkla bitse bile, yeniliklere açık hayatları boyunca hatırlayacakları muhteşem anılara sahip olacak bir çifttir.

Koç burcu Başak uyumu nasıldır?

Ayrıntılara büyük önem veren ve yaşama ciddi bakan bir Başak’la Koç’u bir arada düşünmek bazılarını çok şaşırtabilir. Ancak Başak’ın farklı yönleri, Koç’un dikkatini çekebilir. Hatta çekici kişiliğinden güçlü bir şekilde etkilenebilir. Başak’ın sakin tavırları ve dingin yapısı, Koç gibi yaşamı olduğu gibi kabul eden bir tip için sıkıcı gelebilir. Birbirlerinin fiziksel özelliklerinden hoşlanmış olabilirler; fakat yapmaları gereken kısa bir flörtten sonra dostça el sıkışıp veda etmektir. Evlilik bu ikisi için pek uygun değildir.

Koç burcu Terazi uyumu nasıldır?

Koç ve Terazi evliliği için mükemmel bir birliktelik diyebiliriz. Terazi çekici, nazik, baştan çıkarıcı, zarif ve romantiktir. Koç’un hareketli yapısı Terazi’ye ters gelebilir ama aralarında büyük bir aşk doğması kaçınılmazdır. Zaman zaman tartışmalar yaşansa da bu evlilik için kimse olumsuz diyemez.

Koç burcu Akrep uyumu nasıldır?

İşte Koç’u zorlayacak ilişkilerden biri. Her ikisi de Mars’ın delici öfkelerine ve bir o kadar çekici ve dayanılmaz cazibesine sahiptir. Birbirlerini gördükleri anda deli gibi aşık olmaları büyük ihtimaldir. Evlilikte er geç bu aşk bir gün bitecek ve yerini sevgiye bırakacaktır. Akrep’in kıskançlığı, Koç’un dürüst yaklaşımları sayesinde dengelenebilir. Bu zor evliliği yaşamaya değer diyoruz.

Koç burcu Yay uyumu nasıldır?

Zodyak’ın özel ilişkilerinden biridir. Yıldızları kıskandıracak bir evliliktir. Her ikisi de ateşli ve heyecanlıdır. Her şeyden çok çabuk bıkar ve yeniliklere koşarlar. Fakat tüm bunları yaşarken, dünyada yapılmaması gereken tek şeydir. Üstelik o, Koç’tan bile dürüsttür. Birbirlerinin elini asla bırakmazlar. Bu güzel evliliği bir tek şey bozar; Koç’un kıskançlığı. Bir Yay’a hükmetmek, dünyada yapılmaması gereken tek şeydir. Üstelik o, Koç’tan bile dürüsttür.

Koç burcu Oğlak uyumu nasıldır?

Koç burcu gibi haşarı ve hayatla dalga geçen, üstelik yaşama bu kadar bağlı ve değişime hazır olan bir kişi için, Oğlak hayalî ve bir o kadar farklı bir eştir. Hayat görüşlerinde ciddiyet ve mantık hâkimdir. Onun ayağı yere sağlam basarken, Koç’un ayakları yere değmez. En iyisi bu beraberliğin başlangıcında küçük bir denemeden sonra “hoşçakal” demektir. Çünkü evlilikte patolojik sorunların artması ikisini de üzecektir.

Koç burcu Kova uyumu nasıldır?

Kova insanı ilk anda Koç’a cazip gelecektir. Özgürlükçü ve marjinal yapısı ile Kova, Koç için mükemmel bir eştir. Ancak evlendikten sonra anlaşmazlıkların çıkması muhtemeldir. Yine de her şey er geç rayına oturacaktır. Tüm yıldızların şans verdiği bu evlilikte kozmik güçlerin desteği küçümsenmemelidir. Bu oldukça akılcı bir aşktır.

Koç burcu Balık uyumu nasıldır?

Koç, Balık kişisini gördüğü anda çok etkilenebilir; ancak kesinlikle ona göre değildir. Koç, duygulu, kırılgan ve alıngan bir Balık’la ne zamana kadar bir evlilik yaşayabilir? Balık’ın dünyası Koç için oldukça yabancıdır. Balık daima Koç’un üstüne düşecek ve ondan da aynı şeyi bekleyecektir. Oysa Koç’un arzuları güçlüdür ve yaşamın gerçeğini yaşamak ister. Er geç anılarda kalacak bir ilişki. Bu yüzden evlilik gerçekleşmeden ayrılmak en iyisidir.

tarot-fali-yeni-banner

Koç burcu erkeğinin anlaştığı burçları öğrendiniz.