Koç Burcu Kadını

Mutlaka amacına da ulaşır. Çalışma hayatının içinde mevki sahibi kadınlara dikkat edildiğinde Koç kadını olduğunu anlamak zor değildir. Yalnız sadece iş yaşamındaki başarısı değildir onun özelliği aynı zamanda çok zeki hemde çok neşelidir, eğlenmeyi bilir, hoş esprileri ile kendisi eğlendiği gibi çevresindekileri de eğlendirmeyi bilir. Dostları ve arkadaşlarına çok önem verir, her sorunlarıyla ilgilenir, çok da cömerttir.

Çok merhametlidir koç kadını, çevresinde zor durumda olanları görmeye dayanamaz ve yardım edebilmek için elinden geleni yapar. Giyim kuşama düşkündür, modayı da takip eder. Çevresinde hayranlık uyandırmaya bayılır, flört etmek hoşuna gider yalnız son derece sadıktır. Eğer onu etkileyen bir erkek varsa sadakat konusunda emin olmalıdır.

Elbette koç kadınının da olumsuz özellikleri vardır. Gereksiz endişelere kapılır, hatta kimseye belli etmese de kendinden, çekiciliğinden şüphe ettiği de olur. Dışarı çıkacağı zaman özenle bezenle makyaj yapıp hazırlanmış olsa da çekici olmadığını düşünerek üzülebilir. Bunun sebebi de içindeki en iyi olma arzusudur. Güzel görünmek için fazla para harcaması kaçınılmazdır.

Koç insanı her konuda olduğu gibi aşkta da hırslıdır, hayatı boyunca bir kez evlenir ve her soruna rağmen evliliğini korur. Çevrenizde genel olarak bekar bir koç kadınına rastlanmaz, evliliklerini de özenle planlayabilirler, bu yüzden koç insanının evliliğinde soruna pek rastlanmaz. Bazı koç kadınları aşk evliliği yapıyor olsa da bazıları bir erkekte mevki, para yada şöhretten etkilenir. İlişkilerinde çok sadıktırlar kolay kolay vazgeçmez. Genelde kendisinden üstün özellik gördükleri erkeklere aşık olurlar. İhaneti asla affetmezler, belki tüm kadınlar ihanete uğradığında incinir ama koç kadını çok büyük suç olarak algılar.

Koç Burcu Kadınına Aşık Bir Erkek İçin Notlar…

Sizi zorlu bir yolun beklediğini bilmelisiniz. Koç kadınını etkileyebilmek için beklentilerini öğrenmelisiniz ki orjinal ve yaratıcı fikirler üretebilesiniz. Bu arada kendi duygularınızı gözden geçirmeyi de ihmal etmemelisiniz.

Koç kadını cesur, atak, kendinden emin ve kıskançtır. İlişkilerinde sürekli sorgular, hesap sorar tavrı da şaşırtmamalı sizi ayrıca yumuşakbaşlı olmasını da bekleyemezsiniz. Bir koç kadınını kendinden emin ve güvenilir bir erkek ancak mutlu edebilir.

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNU OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!

Koç Burcu Erkeği: Çekicilik, cesaret, enerji ve en önemlisi kadınları etkileme gücü vardır. Devamını Okumak için Tıklayın!

Yorum Yapın

vestel