Bir Koç erkeği için, kovalayan olmak önemlidir. O, peşinden koşanları değil, koştuklarını seçecektir.  Onunla çok iyi arkadaş olabilirsiniz. Ancak bu aşk oyununu kazanmak istiyorsanız, onunla sevişmeden önce uzun süre bekleyin.

Bu flört onu kamçılar ve keyiflendirir. Bir koç erkeğini iyi tanımadan, onunla ilişkiye girmeye çalışırsanız, yolun bir yerlerinde yalnız kalma ihtimaliniz vardır.

Unutmayın ki; Koç erkekleri oldukça rekabetçilerdir. Bu ne demek? Yani bir av bulmak ve avlamak için onun peşine düşmek, bir Koç erkeği için yaşamsal keyiftir. Bu doğuştan gelen arzusu, ona ilham verici gelecektir. Avının peşinden uzun süre gidecek ve takip edecek kadar inatçı ve güçlüdür.

Az veya çok, eğer sizinle olmak için bir zorluk yaşamadılarsa, Koç erkeği için ortada bir ödül yok demektir. Kolay bıkarlar veya kıymet bilmezler. Sonunda ödül olan bir koşuşturmadır hayat ve aşk onlar için. Zoru oynayın ve kazanın!

Ayrıca eğer Koç’un ilgisini her zaman üstünüzde istiyorsanız, gizemli bir yanınız kalmasını sağlayın. Koç erkekleri için, bu ilişkiyi devam ettirmek adına önemli bir kamçıdır.

Bütün bu koşuşturmaca ve oyun stratejileri size yorucu gelebilir ancak bu ilişkiyi canlı tuttuğunuzda, sonunda siz de çok mutlu olursunuz çünkü Koç erkeği, sizi mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır.

Eğer bir randevunuz varsa, o aradı diye hemen iptal etmeyin. Kendi hayatınız olduğunu bilmesini sağlayın. Kız arkadaşlarınıza verilmiş bir sözünüz olduğunu ancak ondan sonra buluşabileceğinizi söyleyerek, hem zor olun, hem adım atın.

Eğer zor olmanın dozunu da iyi ayarlayamazsanız, gururuna çok düşkün olan Koç erkeği, sizin peşinizde olmaktan vazgeçer.
Yatak odanızda dişiliğinizi sonuna kadar kullanın.

Bir Koç erkeği bunu kesinlikle takdir edecektir. Seksi, kadınsı ve şehvetli iç çamaşırları, güzel kokular, yumuşak saçlar ile onu baştan çıkarırsınız.

Bakımlı, temiz ve seksi, kadın gibi davranan kadınları seven Koç erkeği için, ona karşı yumuşak tavrınız hoşuna gidecektir. Ancak dış dünyada tuttuğunu koparan, hayatla mücadele eden kadınları sever.

Yatakta kontrolü ona bırakın ancak zaman zaman keyifli oyunlar oynamayı ve fantezilerinize onu dahil etmeyi de unutmayın. Onun gücünü ve erkekliğini gösteren oyunlar, daha çok ilgisini çekecektir.

Fiziksel olarak güçlü bir performansı olan koç erkekleri, bütün gece dayanabilir ve sizinle uzun süren sevişmeler yaşayabilir. Yaratıcı ve maceracı bir cinsel yaşamınız olacağını söyleyebilirim.

Astrolog Neşe Erden