California Cevizi
California Cevizi

Kitap Nereden Alınır?

İşler bitirilir, ev temizliği tamamlanır, arkadaşlarla görüşülür ve keyif anı için hazırlıklar başlar. Kahve yapmak için su ısıtılır. Kütüphaneden güzel bir kitap seçilir. Kahve fincanıyla birlikte kitap alınıp salondaki okuma koltuğuna geçilir. Sayfalar aralandıkça, dünya aydınlanır.

 

Okumak, yazmak, kelimelerin gücüne inanmak; kendini gerçekleştirmiş bir insan olmayı sağlar benim gözümde… Bazen bir roman olur, bazen siyasi incelemeler yapan bir araştırma, bazen kalbin her teline dokunan şiir derlemeleri… Kitap okunur, her kelimenin nefes borusundan içeri oksijen gibi geçişi hissedilir.

 

Peki, kitap nereden alınır?

 

Kendimi hatırladığım ilk günden bu yana okuyorum. 6 yıldan fazla zamandır, yeni kitaplarımı ilk nokta internet sitesinden alıyorum. Kitap siparişlerim en geç 1 hafta içerisinde bana ulaşmış oluyor. Üstelik her defasında hediye kitaplar gönderiyorlar. Edebiyat dünyasının kanayan yarası korsan kitap almaya “ama çok ucuz” diyerek sığınanlar için ilk nokta internet sitesinde satılan kitapların, piyasadan çok daha uygun fiyatlı olduğunu söyleyebilirim.

 

Evet, sahafları dolaşmak, yayınevlerini tavaf etmek keyiflidir ama ilk nokta internet sitesinden sipariş verip, kitapların gelişini heyecanla beklemenin tadı ayrıdır.

 

Kitap alışverişleriniz için İlk Nokta kesinlikle tavsiyemdir.

 

İlk Nokta’ya Gidip Kitaplara Bakmak için TIKLAYIN

 

Arzu Karabulut
Yüksek Topuklar

[iframe width=”420″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/DGHkhFzZKXQ” frameborder=”0″ allowfullscreen]

Yorum Yapın

vestel