NIVEA’nın cildi nemlendirip gün boyu koruyan, el, yüz ve vücut için çok amaçlı şekilde kullanılabilen NIVEA SOFT, şimdi birbirinden farklı koku seçeneklerine sahip Yeni NIVEA SOFT Mix Me serisindeki kremleriyle kişiselleştirme seçeneği sunuyor. Kendi kokusunu kendisi yaratmak isteyenler için sınırlı sayıda üretilen ve belirli kozmetik mağazalarında yer alan Yeni NIVEA SOFT Mix Me serisi cilde yumuşaklık kazandırırken, karıştırılabilen kremleri ile kişiye özel koku çeşitleri sunuyor.  

Yeni NIVEA SOFT Mix Me serisinde 3 farklı ana koku yer alıyor. Kendi başlarına harika kokan bu 3 farklı ürünü ve NIVEA SOFT’u direkt cilt üzerinde değişik oranlarda karıştırıp birbirinden farklı 25’ten fazla koku elde edilebiliyor.

  • NIVEA SOFT I am The Berry Charming One Nemlendirici Bakım Kremi

Günlük kullanıma uygun el, yüz ve vücut bakım kremi I am The Berry Charming One Nemlendirici Bakım Kremi, romantizmin parlak ve canlı kokusunu yansıtıyor. Parfümörlerle birlikte özenle geliştirilen ve kendi başına harika kokan ürün; NIVEA SOFT, Oasis ve Exotic ile direkt cilt üzerinde karıştırılarak bambaşka kokular elde edilebiliyor.

  • NIVEA SOFT I am The Chilled Oasis One Nemlendirici Bakım Kremi

Günlük kullanıma uygun el, yüz ve vücut bakım kremi I am The Chilled Oasis One Nemlendirici Bakım Kremi, yemyeşil yaprakların ferah ve nanenin canlı kokusunu yansıtıyor. Parfümörlerle birlikte özenle geliştirilen ve kendi başına harika kokan ürün; NIVEA SOFT, Berry ve Exotic ile direkt cilt üzerinde karıştırılarak bambaşka kokular elde edilebiliyor.

  • NIVEA SOFT I am The Exotic Happy One Nemlendirici Bakım Kremi

Günlük kullanıma uygun el, yüz ve vücut bakım kremi olan Mix Me I am The Exotic Happy One Nemlendirici Bakım Kremi, tropik meyvelerin keyifli ve nefis kokusunu yansıtıyor. Parfümörlerle birlikte özenle geliştirilen ve kendi başına harika kokan ürün; NIVEA SOFT, Berry ve Oasis ile direkt cilt üzerinde karıştırılarak bambaşka kokular elde edilebiliyor.

Tavsiye Edilen Raf Fiyatı: 9,95 TL