pantene-kis-2016

Dışarıda soğuk hava, içeride sıcak kuru hava, saçlarınızın en büyük düşmanı olabilir. Tam da bu nedenle böyle havalarda Pantene sayesinde saçları içten dışa sağlıklı görünen kadınlar istedikleri saç stillerini tercih edebilecekler çünkü Pantene’in formülü, yıpranmayı azaltmak için saça hücresel düzeyde nüfuz ediyor ve saçı kökten uca güçlendiriyor.

Pantene şampuan ve saç bakım kremi, saçınıza hücresel düzeyde etki edeceğinden saçınıza söz dinletmek, saçınızı şekillendirmek ve şeklini korumak çok daha kolay… Pantene sayesinde saçınızın elektriklenmesi, sönmesi ve şekillendirirken yıpranması kontrol altında olacak yani saçlarınız “berenizi yeni çıkarmış” gibi görünmeyecek! Siz de Pantene ile sağlıklı görünen saçlarla dilediğiniz saç şekillerini evinizde uygulayabilirsiniz.

Saçınız dalgalı ya da düz ise kusursuz saç şekilleri için önce saçınızı saç tipinize en uygun Pantene şampuan ile arındırın ve tüm uzunluğu boyunca serinin saç bakım kremi uygulayın ki şekillendirmenin bazı sağlam olsun, saçlarınız tarzı ne olursa olsun sağlıklı görünümünü korusun. Ekstra parlak görünüm ve şekillendirmeye karşı koruma için ise, Pantene Argan Yağlı Elixir’i uygulayın. Saçı küçük tutamlara ayırın ve her tutamı Braun Satin Hair 7 Airstyler ile kıvırın. Toka ile saçlarınızı bigudi ile sarıyormuş gibi tutturun ve soğumasını bekleyin. Saçınızı açın ve nazikçe tarayın. Ortadan bir tutam ayırın, saç diplerine krepe yaparak dolgunlaştırın ve kabartın. Saçlarınızı yarım toplamak için kenarlarını geriye tarayın ve başınızın üst kısmında 2-3 toka ile tutturun. Eğer saçınız parça parça önünüze düşerse önemsemeyin aslında çaba harcanmadan yapılmış hafif dağınık bir stiliniz olmuş olur.

pantene-sampuan-serisi

Saçınız kıvırcık ise, önce saçınızı saç tipinize en uygun olan Pantene şampuan ile arındırın ve saç bakım kremini sadece saç uçlarına değil tüm uzunluğunca uygulayın. Duştan sonra ise durulanmayan Pantene Keratin Onarıcı E Vitaminli Yağ’ını birkaç pompa avcunuza sıkın ve saçınızın ortalarından uçlarına doğru uygulayın. Böylece saçınızı şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmalara karşı koruma altına almış olacaksınız. Sonrasında saçı tutamlar haline kurutun ve Braun Satin Hair 7 profesyonel senso dryer fön makinesi ile kurutun. Saçınız tamamen kuruduğunda, saçınızı küçük tutamlara ayırarak Braun Satin Hair 7 Bukle Maşası ile kıvırın. Ceviz büyüklüğünde 7/24 Belirgin Bukleler Saç Şekillendirici Bakım Kreminden de saçınıza sürmeyi unutmayın ki bukleleriniz gün boyu belirgin dursun ve elektriklenmeye karşı korunsun.

  • Histidin içeren YENİ Pantene Pro-V Saç Bakım Kremlerinin tavsiye edilen satış fiyatı 600 ml 11,99 TL-360 ml 8,79 TL
  • Pantene Argan Yağlı Elixir’in tavsiye edilen satış fiyatı: 13.90 TL
  • Pantene Keratin Onarıcı E Vitaminli Yağ’ın tavsiye edilen satış fiyatı: 13.90 TL

guzellik-sirlari-unlu-banner