Kış günlerinde kişisel bakımına özen gösterenler için özel bir deodorant var! Her mevsimde temiz ve ferah kokmak istiyorsanız, bu yeni ürün tam size göre!

Nivea Ailesinin yeni üyesi Winter Moment Deodorant, hafif kokusu ve 48 saate kadar etkili korumasıyla, kış mevsiminin vazgeçilmezleri arasında yerini şimdiden alıyor. Yeni Winter Moment deodorant, trendleri takip eden ve deodorant korumasına önem veren tüketicilere hitap ediyor. Kaolin pudrası içeriğiyle hızlı kuruma sağlayan ürün, yumuşacık koltuk altı hissi bırakıyor. Sınırlı sayıda üretilen Nivea Winter Moment Deodorant, kış temalı sempatik ambalajıyla da beğeni topluyor.

Temiz ve ferah hissetmek için öneriler:

Koltuk altına banyodan sonra deodorant uygulamak güzel bir kokuya sahip olmayı sağlıyor. Ancak asla terli bedene deodorant sürmemek gerekiyor, çünkü ter üzeri parfüm daha kötü bir kokuya yol açabiliyor.

Terlemeyi önlemek için yediğimiz gıdalara da dikkat etmeliyiz. Aroması yüksek gıdalardan uzak kalmak, ter kokusuna karşı doğru bir önlemdir. Pamuk ya da keten kumaştan yapılmış giysileri ve iç çamaşırlarını tercih etmek de ter kokusunun önüne geçmek için doğru bir yoldur.

Koltuk altındaki tüyleri temizlemek, hem istenmeyen vücut kokularının hem de kötü görünümün önlenmesi için gerekli. Koltuk altındaki istenmeyen tüylerden sir ağda, epilasyon cihazları veya tıraş bıçağı gibi çeşitli epilasyon yöntemleriyle kurtulmak mümkün. 

Tavsiye Edilen Raf Fiyatı: 12,90 TL