kiralik-ask-yatak

Kiralık Aşk dizisinde Defne ve Ömer nihayet birbirine kavuştu! İnternet özel yayınlanan sevişme sahnelerinde yere düşen kırmızı elmalar, hoş bir ayrıntıydı. Mutfakta başlayan yakınlaşma, yatak odasında devam etti. Ömer’in yatak odası dekorasyonu veya Defne’yle buluştukları kahve odası dikkatinizi çekti mi?

Elçin Sangu ve Barış Arduç‘un başrolde oynadığı, bir anlık karşılaşma sonucu hayatları bir “aşk oyunu” etrafında değişen karakterlerin eğlenceli hikayesini anlatan “Kiralık Aşk” dizisinde, Ömer İplikçi’nin yatak odası, Defne ve Yasemin’in ofisleri, mesai saatlerinde sık sık kahve içmek için buluşulan mola alanının tamamında Crate and Barrel ürünleri tercih edildi.

kiralik-ask-yatak-1

Kusursuz ayakkabı tasarımlarının yaratıcısı Ömer İplikçi’nin yatak odası, Crate and Barrel’ın özel ürünleri ile ilham verici bir dekorasyona sahip. Kendine özgü tarzı ve kimliğiyle yatak odalarına orijinal bir görünüm kazandıran Atwood serisi yatak, şifonyer ve komodin, rustik ve modern unsurları yaratıcı bir şekilde harmanlıyor.

Dizide, düzenli ve titiz bir karakter olarak karşımıza çıkan Ömer için yatağın ayakucunda bulunan, hem bank hem kitaplık kullanılabilen sürpriz detay, karakterle ürünü birbirine bağlıyor. Odada çekilen sahnelerde, Hindistan’daki köprü ve demiryolu vagonlarından elde edilerek geri dönüşüm sürecine kazandırılan ahşap ile yaratılan heykel de şifonyerin üzerinde dikkat çekiyor.

Dizide, Defne ve Ömer başta olmak üzere genelde başrol oyuncularının iş sırasında mola vermek ve birbirlerini görmek için seçtikleri mola alanında Crate and Barrel’ın zamansız ve seçkin görünümlü, üst yüzeyi Carrara mermerinden yapılmış French Kitchen mutfak adası dikkat çekiyor.

kiralik-ask-mola-1

Karakterlerin kahve hazırladığı mutfak adasının üzerinde ise renkli Zuma kare tepsiler ve sade hatlara sahip beyaz stoneware üstüne yazılabilir kavanozlar yer alıyor. Kahvesini içerken oturup sohbet etmek isteyenler için ise Vienna bistro masa ve Mark Daniel’ın tasarımı olan Willa sarı sandalye mola alanına renk katıyor.

ebru-eski-halleri-banner