Kendini tanı, neden seni aldatan bir adamla birlikte olmaya devam ettiğini anla. Neden o askere gider gitmez başka birine koşmak istediğini bul. Kendini yaprak gibi savurma. Biraz dur, dinlen ve düşün. Bir ilişki yaşamanın sebebi elbette karşındakini sevmektir. Ancak ilişkiler mutlu olmak, birlikte çoğalmak ve büyümek için yaşanır.

 

Beklentilerini, hayallerini ve ihtiyaçlarını belirle ve sonra yola devam et. Senin için en hayırlı olanın bu olduğunu düşünüyorum.

 

Sevgilerimle

Candan Ünal

Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü

 

Candan Sohbetlere Gelen Mektup;

 

Merhaba Candan Ablacığım,

Anlatmaya nereden başlasam bilemiyorum ama bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. 2 yıldır süren birlikteliğim var ve her şey çok güzel gidiyordu ancak çalışmadığı başladığında her işyerinde beni aldattı ve yakaladım. Buna rağmen ayrılamadım, bırakamadım. Ailesi beni istemiyor, özellikle de annesi…

 

İlişkide olduğum kişi şimdi askere gitti ve konuşmaya devam ediyoruz. “Eğer beni bırakırsan seni kaçırırım” diyor. Ben de korktuğumdan mı yoksa sevdiğimden midir bilmem, ona ümit veriyorum.
Bu arada internetten biriyle tanıştım. Sürekli konuşuyoruz ve onunla konuştuğumda kendimi mutlu hissediyorum.

 

Ne yapacağımı bilemiyorum. 2 yıllık ilişkimi çöpe mi atayım yoksa internette konuştuğum hiç tanımadığım birine mi bağlanayım?

 

Siz de Candan Mektuplar’a yazmak isterseniz; candan.unal@yuksektopuklar.net adresine e-mail gönderebilirsiniz.