California Cevizi
California Cevizi

Kimseye Bağlanma!

 

Kendini tanı, neden seni aldatan bir adamla birlikte olmaya devam ettiğini anla. Neden o askere gider gitmez başka birine koşmak istediğini bul. Kendini yaprak gibi savurma. Biraz dur, dinlen ve düşün. Bir ilişki yaşamanın sebebi elbette karşındakini sevmektir. Ancak ilişkiler mutlu olmak, birlikte çoğalmak ve büyümek için yaşanır.

 

Beklentilerini, hayallerini ve ihtiyaçlarını belirle ve sonra yola devam et. Senin için en hayırlı olanın bu olduğunu düşünüyorum.

 

Sevgilerimle

Candan Ünal

Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü

 

Candan Sohbetlere Gelen Mektup;

 

Merhaba Candan Ablacığım,

Anlatmaya nereden başlasam bilemiyorum ama bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. 2 yıldır süren birlikteliğim var ve her şey çok güzel gidiyordu ancak çalışmadığı başladığında her işyerinde beni aldattı ve yakaladım. Buna rağmen ayrılamadım, bırakamadım. Ailesi beni istemiyor, özellikle de annesi…

 

İlişkide olduğum kişi şimdi askere gitti ve konuşmaya devam ediyoruz. “Eğer beni bırakırsan seni kaçırırım” diyor. Ben de korktuğumdan mı yoksa sevdiğimden midir bilmem, ona ümit veriyorum.
Bu arada internetten biriyle tanıştım. Sürekli konuşuyoruz ve onunla konuştuğumda kendimi mutlu hissediyorum.

 

Ne yapacağımı bilemiyorum. 2 yıllık ilişkimi çöpe mi atayım yoksa internette konuştuğum hiç tanımadığım birine mi bağlanayım?

 

Siz de Candan Mektuplar’a yazmak isterseniz; candan.unal@yuksektopuklar.net adresine e-mail gönderebilirsiniz.

4 Yorum

  1. ben evliyim ama başka birini seviyorum ve onunda beni sevmesini istiyorum eşimdende boşanamıyorum çünkü arada çocuklar var çok çaresizim ne yapıcağımı bilmiyorum

  2. aynı sorunu bende yaşıyorum malesef ama benim sorunumun bir farkı eşim boşanmaya yanaşmıyo cocuk bendede var ve boşanma söz konusu oldugunda eşim pisikolojik baskı yapıyo kendine zarar veriyo bu yüzden boşanamıyorum çok çaresizim..

  3. candan hanım allah yardımcınız olsun.. pek dertli hanımlarımız.. ben anlamakta zorlanıyorum. kişi önce kendisine dürüst olmalı sonra da yanındaki erkeğe… “evliyim başkasını seviyorum..” “bir sevdiğim var başkasından hoşlanıyorum…” nedir bunlar.. bir ilişkiniz varsa adı ister evlilik olsun ister bir birliktelik tektir o sizin için.. kötü giden bir şeyler varsa mutsuzsanız, çocuklarınız dahi bir yere kadar kurtarır.. günün birinde bitmeye mahkumdur bu ilişki. kadınlarımızda durum böyleyken,erkekler karısını aldatıyor olunca vaveylayı koparıyoruz toplum olarak…allah sonumuzu hayr eyleye…

  4. allah yardimciniz olsun gul hanim bence aileniz daha onemli cunki ortada cocuklariniz var inanin sevdiyiniz sahs cocuklariniza öz babasindan iyi bakmayacakdir bir anne icin ise cocuklar önemli bu bir ask degil tutkuda ola bilir sonradan pisman olmayasiniz?

Yorum Yapın

vestel