zayiflama-tarifleri

Kilo vermek veya formumuzu korumak için en çok kullandığımız ve memnun kaldığımız zayıflama tariflerini sizler için açıklıyoruz. Hangi saatte ve nasıl kullanacağınızı ise detaylarıyla anlatıyoruz; bonus olaraksa kesin kilo verdiren diyet listeleri sunuyoruz. Zayıflamak için şimdi okumaya başlayın, not alın, uygulayın ve günden güne mucizevi değişime tanık olun.

Kilo verme sürecinde alışkanlık kazanmak, tarifleri sürekli uygulamak çok önemlidir. İki gün yapıp, olmuyor deyip bırakırsanız, kilo veremezsiniz. Zayıflamak için kararlı, sabırlı ve çalışkan olmalısınız. Size zaten, kilo vermeyi olağanüstü derecede kolaylaştıran tarifler sunuyoruz, en azından bunları yapmak için çaba gösterin. Bir kağıda bu zayıflama kürlerini yazıp buzdolabı üstüne yapıştırabilirsiniz veya saat saat telefonunuza alarm kurabilirsiniz, böylece unutmadan ve düzenli bir şekilde zayıflamak için gayret göstermiş olursunuz.

  • 1: Ceviz suyu içerek yağ yakımını hızlandırın

Sabah aç karna ceviz suyu içerek yağ yakımını hızlandırıp enerjinizi yükseltebilirsiniz. Ceviz suyunu içtikten sonra diyete uygun kahvaltınızı her zamanki gibi yapmalısınız. Emziren anneler ve hamileler de ceviz suyu içebilir.

Yağ yakan ceviz suyu tarifi için tıklayın

ceviz-suyu-zayiflama-kuru

  • 2: Metabolizma hızlandıran çayla zayıflayın

Aşırı iştahı kapatan, metabolizmayı hızlandıran doğal çayı ana öğünlerden önce bir bardak içmelisiniz. Örneğin, öğle yemeğine başlarken bir bardak metabolizma çayı için. Daha kolay doyacak, daha uzun süre tok hissedeceksiniz.

Metabolizma hızlandıran çay tarifi için tıklayın

kilo-verdiren-cay-arzu

  • 3: Tarçınlı süt içerek 4 kilo verin

Bilimsel deneyler, tarçınlı süt içenlerin ayda 4 kiloya kadar yağdan kaybettiğini göstermiştir. İkindi vakti yani akşamüzeri saat 4-5 gibi tarçınlı süt içerek, açlık ve tatlı krizlerini bastırabilir ve kilo verebilirsiniz.

Kilo verdiren tarçınlı süt tarifi için tıklayın

cilekli-detoks-suyum

  • 4: Detoks suyu içerek ödem söktürün

Kilo verenlerin ortak özelliklerinden biri, her gün su içmeleridir. Siz de gün boyunca bardak bardak detoks suyu içerek ödem söktürebilir, daha kolay zayıflatabilirsiniz. Detoks suyu evdeki malzemelerle yapılır, hem ekonomik hem pratiktir. Sabahtan akşama kadar içebilirsiniz.

Ödem söktüren detoks suyu tarifi için tıklayın

yogurt-kuru-2015

5: Günde yarım kilo verdiren yoğurt kürü yapın

‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak bizim de sık sık yaptığımız yoğurt kürü tarifi, günde yarım kiloya kadar vermeyi sağlıyor. Facebook sayfamızda takipçilerimiz, yoğurt kürüyle kilo verdiklerini paylaşıyor. Siz de onlardan biri olabilirsiniz. Yoğurt kürü, gece uyumadan iki-üç saat önce kullanılır. Örneğin, gece 12’de uyuyorsanız, akşam 9-10 gibi yoğurt kürü yiyebilirsiniz. Unutmamak için telefonunuza yoğurt kürü alarmı kurabilirsiniz.

Yarım kilo verdiren yoğurt kürü tarifi için tıklayın
  • Bonus: Kesin kilo verdiren diyet listeleri

“Zayıflama kürlerini anladım ama öğünlerde ne yiyeceğimi bilmiyorum” diyorsanız, yardımınıza koşuyoruz ve size kesin kilo verdiren diyet listeleri sunuyoruz! 7 günlük özel diyet listesinde kahvaltıdan ara öğünlere kadar dengeli ve sağlıklı beslenip hızlı zayıflamayı öğrenebilirsiniz.

Kesin kilo verdiren diyet listeleri için tıklayın