hemen-kilo-verdiren

Şimdiye kadar onlarca kez zayıflamaya niyetlenmiş ancak yarıda bırakmış olabilirsiniz; bunları tamamen unutun ve hemen kilo vermenizi sağlayacak zayıflama yöntemlerini uygulayın! Kendinizi motive edecek, bu defa bırakmamak üzere diyete başlayacaksınız. Hazır mısınız?

Her sabah ceviz suyu için

Her sabah ceviz suyu içerek, aşırı iştahı dengeleyebilir, daha az yemenize rağmen tok hissedebilir ve günden güne kilo verebilirsiniz. Cevizi suyunu yapmak çok kolay: 1 adet cevizi 1 bardak suya koyup sabaha kadar bekletin. Sabah aç karna önce suyunu için sonra iyice çiğneyerek cevizleri yeyin.

İstediğiniz kıyafetleri hayal edin

Düğün, mezuniyet töreni gibi özel günlerde beğendiğiniz abiyeleri sırf fazla kilo yüzünden giyemediniz, değil mi? Günlük hayatta hep koyu renk, aynı model kıyafetlerden sıkıldınız, değil mi? İşte, bunları düşünerek zararlı bir yiyeceğe eliniz uzandığında hemen elinizi geri çekin. Size önerdiğimiz zayıflama yöntemlerini uyguladıkça kilo verecek ve istediğiniz kıyafetleri giyebileceksiniz.

[wp_ad_camp_2]

Her gün maydanoz kürü yeyin

Maydanoz, C vitamini içeriğiyle yağ yaktırır ve ödem söktürür. Bizim, sarımsak, maydanoz ve limonla yapılan süper bir kürümüz var: Her gece yatmadan önce maydanoz kürü yediğinizde kolayca zayıflayacaksınız.

Maydanoz kürü tarifi: 1 diş sarımsağı rendeleyin, 1 limonun suyu ve 1 avuç doğranmış maydanozla karıştırıp afiyetle yeyin.

Günde 2 bardak hibiskus çayı için

Hibiskus çayı, ödem söktürür, demir eksikliğini giderir, kabızlığa iyi gelir. Ayrıca, C vitamini içeriğiyle yağ yakmayı hızlandırır. Aktardan, uygun fiyatlara alacağınız hibiskus çayını günde 2 bardak için, hemen zayıflamaya başlayın! İçine, ödem söktürücü karanfil, tarçın gibi baharatlar ekleyebilirsiniz. Şaşırtıcı sonuçlar alacaksınız, bize güvenin.

Gece uyumadan yoğurt kürü yapın

Günde yarım verdiren yoğurt kürünü hemen yapmaya başlayın. Yoğurt kürü, anında ödem söktürüp yağ yakmayı hızlandıran mucize bir kürdür! Uyumadan 3 saat önce hepsinden birer çay kaşığı zencefil, zerdeçal, tarçını bir kase yoğurda karıştırıp haftada 2 kez yiyin.

yogurt-kuru-2015
Günde yarım kilo verdiren yoğurt kürünü biz de sık sık yapıyoruz 🙂

Zayıflamak için dua edin

Çocukluğumuzda her gece uyumadan önce, sevdiklerimizi koruması için Allah’a dua etmemiz öğretilmişti. Duanın, olağanüstü bir gücü vardır, sevgiyle sizi sarmalar. Belki, bu size imkansız görünüyor ama her gece uyumadan önce zayıflamak için dua etmek ve zayıflamış halinizi hayal etmek kilo vermenizi hızlandıracaktır.

Kendinizi motive edin

Kilo verme sürecinde kendinizle konuşmanız ve motive etmeniz çok önemlidir. İnanın bize, binlerce insan tam kilo vermenin eşiğine gelmişken içlerinden kendilerine sürekli “Yapamazsın ki!” dedikleri için pes etmişlerdir. Siz, kendini motive eden bir insan olun ve başarın. Sabah uyandığınızda, yüksek sesle kendinize “Evet güzelim, bugün kilo vermek için bir şeyler yapacağım. En basitinden bir bardak su içeceğim. Çünkü bunu başarabilirim” deyin.

Her gün tarçınlı süt için

Tarçınlı süt, tatlı isteğini, aşırı iştahı kesme ve ayda 4 kiloya yağ yakmak için mükemmel bir kürdür. Akşamüstü ve uyumadan birkaç saat önce tarçınlı süt içenler, çok daha kolay zayıflıyor. Siz de onlardan biri olabilirsiniz! Tarçınla sütü bir taşım kaynatmanızı tavsiye ederiz çünkü sıcak süt zayıflatır.

tarcinli-sut-zayiflama

Her gün metabolizma hızlandıran çay için

Elma, tarçın, karanfil gibi metabolizma hızlandırıp ödem söktürücü besinler içeren çay, hızlı bir şekilde kilo vermenizi sağlayacaktır. Bize güvenin, şimdiye kadar bu çay önerdiğimiz binlerce insan kilo verdi. Siz de bu kolay, ekonomik ve etkili çayı yaparak kilo verebilirsiniz.

Metabolizma hızlandıran çay tarifi için TIKLAYIN

Yaktığınız yağları dışarı atmak için su için

Kilo vermekle ilgili herkes size ‘Su için’ diyor, peki siz ne kadar içiyorsunuz? Yoğurt kürü, tarçınlı süt gibi kürleri uyguladıkça vücudunuzda yakılan yağları dışarı atmanız lazım ki tartıda eksi kiloda olduğunuzu görün. Bunun için de günde 15 bardak su içmelisiniz. Evet, su içmek kilo vermek için gerçekten bu kadar çok önem taşımaktadır!

Kendinize ve bize söz verin

Ama şimdi kendinize ve biz söz verin: Bu zayıflama yöntemlerini en az 1 hafta boyunca düzenli olarak uygulayacaksınız. Öyle bir gün uygulayıp ‘Olmadı’ deyip pes etmek yok. Her gün zayıflamak için görevlerinizi yerine getirin, alışkanlık kazandıktan sonra zaten kendiliğinden yapmak isteyeceksiniz.

Bir deftere yazın

Görevlerinizi unutmamak için kilo vermek için yapmanız gerekenleri bir kağıda yazın, her sabah başlarken yapacaklarınızı okuyun, her gün biterken yaptıklarınızı kontrol edin. Ayrıca, her zaman aklınızda tutmak zor olabilir; bunun için telefonunuza hatırlatıcı alarmlar kurabilirsiniz. Birkaç örnek verelim:

 • 09:00: Ceviz suyunu içme zamanın geldi.
 • 12:00 Metabolizma hızlandıran çay zamanı geldi.
 • 17.00: Tarçınlı süt içme saati geldi.
 • 22:00: Yoğurt kürü zamanı geldi.
 • 23:00: Ceviz suyunu hazırlamalısın.

Kilo vermek için yapmanız gerekenler:

Deftere yazmanız için yapmanız gerekenlerin bir özetini aşağıda listeliyoruz.

 1. Her sabah ceviz suyu içeceğim.
 2. Haftada 2 gün yoğurt kürü yapacağım.
 3. Giymek istediğim kıyafetleri düşüneceğim.
 4. Zayıflamak için dua edeceğim.
 5. Günde 2 kez tarçınlı süt içeceğim.
 6. Günde 2 bardak hibiskus çayı içeceğim.
 7. Her gün maydanoz kürü yiyeceğim.
 8. Zayıflamış halimi hayal edeceğim.
 9. Metabolizma hızlandıran çay içeceğim.
 10. Günde 15 bardak su içeceğim.

ebru-eski-halleri-banner