L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil bakım serisi; eşsiz kil içeriği ile saç diplerindeki yağı ve kiri derinlemesine arındırarak, saç diplerinizin nefes almasını sağlıyor ve saçlarınızı nemlendirerek bakım yapıyor.

L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Kil Ailesi, gün içinde ağırlaşan ve canlılığını kaybeden saçlar için mucizevi killeri bir araya getirdi. Nefes alan hafif saçların formülünü sunan yeni Mucizevi Kil Ailesi; şampuan, saç kremi ve banyo öncesi kil maskesi saçı derinlemesine arındırıyor, ferahlatıyor, nemlendiriyor ve canlı bir görünüm kazandırıyor…

Saçlarınız L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Kil Ailesi ile derin bir nefes alıyor. Saç diplerini derinlemesine temizlerken, aynı zamanda saç boy ve uçlarına bakım yapan, ağırlaştırmayan L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Kil Ailesi, günün ilk saatlerinden son saatlerine kadar saçlarınıza hafiflik ve mükemmel bir görünüm kazandırıyor. Saçlarınızı derinlemesine temizlerken aynı zamanda nemlendiren Mucizevi Kil Ailesi, kadınların en büyük saç problemlerinden biri olan ağırlaşma sorununa, killerin gücünden aldığı ilhamla mükemmel bir çözüm getiriyor.

Killerin gücünden oluşturulan bakım serisinde yer alan “Banyo Öncesi Kil Maskesi” saç diplerindeki yağı ve kiri derinlemesine arındırırken saçlarınızdaki hafifliğin çok daha uzun süreli olmasını sağlıyor.

“Banyo öncesi Kil Maskesi” duş öncesi kuru saç dibine uygulanıyor. 5 dakika bekletildikten sonra suyla saç diplerine masaj yaparak arındırılan Banyo Öncesi Kil Maskesi, sizi, daha uzun süreli nefes alan, hafif saçlara kavuşturuyor.

Derin bir nefes alan, arınmış, ferah ve ağırlaşmayan saçlara sahip olmanın en pratik ve keyifli yolu Mucizevi Kil Bakım Ailesi’nin Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı saçı derinlemesine temizlerken aynı zamanda nemlendiriyor ve canlı bir görünüm kazandırıyor. Mucizevi Kil Bakım Kremi ise saçı ağırlaştırmadan nemlendirerek kolayca taranmasını sağlıyor.

Banyo Öncesi Kil Maskesi’ nin ardından bakım şampuanı ve bakım kremi kullanarak nefes alan, hafif saçlara ulaşabilirsiniz.

Önerilen tüketici fiyatları;

  • 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı: 9,90
  • 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Kremi: 11,90
  • 3 Mucizevi Kil Maskesi: 19,90

L’Oréal Paris Elseve, 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım ailesi ile kadınları kil mucizesiyle buluşturarak ağırlaşmayan, özgürce hareket eden, bakımlı ve nefes alan hafif saçlara kavuşturuyor.