kiko-milano-yuksektopuklar

Makyaj severler için müjdeli bir haberimiz var: Kiko Milano mat makyaj koleksiyonu hazırladı! Günümüzün en gözde trendlerinden ilham alan yeni koleksiyonu, ultra mat ve kadifemsi bitiriş ile anında dolgun ve son derece cesur bir görünüm veriyor.

Tümüyle mat pembe ve kırmızı, sıcak ve tutkulu renklerden oluşan KIKO Milano Matte For You koleksiyonu, tüm en iyi arkadaşlardan ve onların aralarındaki benzersiz bağlılıktan ilham alıyor.

Hem ambalajıyla hem de seçilen renklerle arkadaşların birbirlerine olan sevgisini ifade eden koleksiyonda, ürünlerin üzerinde yer alan el yazısı, arkadaşların birbirlerine ilettiği notlara, paylaştıkları sırlara ve birbirlerinin günlüklerine karaladıkları mesajlara benzer.

Rahat, saran dokulu ve süper mat bitirişe sahip beş değişik mat tondaki ultra pigmentli rujlar ise öpünce iz bırakmamasıyla dikkat çekiyor. Matte For You koleksiyonu ile dudaklar bir anda öne çıkar; cesur, yüksek etkili renkler dudak formunu belirginleştirir ve duygusallığı vurgular.

kiko-milano-yuksektopuklar-2

Kalp formlu ruj, en iyi arkadaşlar arasındaki bağlılığı simgeleyecek şekilde yine kalp şeklinde bir uca sahip rujlar, en iyi arkadaşların birbirlerine vereceği ideal bir hediye ve gerçek bir koleksiyon parçasına dönüşüyor.

Tümüyle eğlenceyi yansıtan yeni Matte For You koleksiyonu ile dudaklarınızı yeni Yumuşak Uçlu Ruj Kalemiyle belirginleştirin, pigmentleri yakalayan ve doğru miktarda ürünü dudağa uygulayan yumuşak aplikatör ile dudaklarınızı saf renkle donatarak pürüzsüz bir etki yaratın, tırnaklarınızı koleksiyonun bir diğer parçası olan ve son derece gösterişli mat bir bitirişe sahip olan mor ojeyle renklendirin…

Matte For You koleksiyonu, renklerle oynamak, renklerin etkisinin gerçekten de ne kadar duygusal ve çekici olduğunu keşfetmek için Şubat ayı itibariyle KIKO Milano mağazalarında sizleri bekliyor.