daha-guzel-saclar

Saçlarınızın güzelliğini gölgeleyen kepeklerden kurtulmanın yepyeni bir yolu var: Klorane Latin Çiçeği Ekstreli Kuru Kepek Şampuanı kullanmak!

Klorane Latin Çiçeği Ekstreli Kuru Kepek Şampuanın; nazik, koruyucu ve hacim verici içeriği sayesinde saçlarınız kısa sürede eski parlaklığına ve sağlığına kavuşmaya başlıyor. Pul pul dökülen ve estetik görüntünüzü bozan kuru kepek kısa sürede kayboluyor.

[wp_ad_camp_3]

Hipoalerjenik yapısıyla, oluşmuş kepek sorunu çözmek ve yeniden oluşumunu önlemek amacıyla geliştirilen Klorane Latin Çiçeği Ekstreli Kuru Kepek Şampuanı, kuru kepeğin giderilmesine yardımcı olup, içeriğinde bulunan yumuşak temizlik özleri ve özenle seçilmiş etkin bileşenleri sayesinde, saçların doğal dengesini bozmadan temizlik yaparak saç derisinde koruma sağlıyor.

klorane-kepekNazik yapısı ve saç derisindeki dolaşımı hızlandıran içeriğiyle saçların çok daha çabuk beslenmesini sağlayarak saç telleri üzerinde doğal bir koruyucu oluşturuyor. Klorane Latin Çiçeği Ekstreli Şampuan sayesinde rahatsız edici kepek probleminden kısa sürede kurtularak sağlıklı, canlı, parlak ve daha hacimli saçlara sahip olabilirsiniz

Kullanım Şekli: Haftada 1 uygulama ile her uygulamada saçta 3 dakika bekletilmelidir. Saç tipinize uygun sık kullanım şampuanınızla birlikte kulanılması tavsiye edilir.

Klorane Latin Çiçeği Ekstreli Kuru Kepek Şampuanı Eczane Satış Fiyatı: 200ml 34TL