Outdoor tutkunlarının vazgeçilmez markası Columbia, kayak sezonunun başlaması ile zirveleri fethetmeye hazırlanıyor. En zorlu ve soğuk koşullarda bile sizi sıcak tutmak için tasarlanan Columbia Sıcağı° ile dağların zirvelerinde konforlu ve stil sahibi kayak deneyimleri sizi bekliyor.

Columbia kayak koleksiyonu

Columbia çalışanları ve markanın CEO’su Gert Boyle tarafından, Kuzeybatı Pasifik’in  sert koşullarında bizzat test edilip onaylanan Columbia Sıcağı° ile kuru, sıcak ve konforlu bir kayak sezonuna hazır olun. Columbia’nın patentli teknolojilerine ek olarak geniş renk ve model yelpazesine sahip kayak koleksiyonu ile pistlerde stilinizden ödün vermeyeceksiniz.

Columbia kayak serisi, dağların zirvelerindeki keyifli maceralarınıza ortak olmak için Columbia Sıcağı°’nı pistlere taşıyor.  Kayak koleksiyonun öne çıkan modeli Powder Keg mont, ısı yansıtıcı Omni-Heat  ve suya dayanıklı- nefes alabilir Omni-Tech teknolojisine ek olarak hafif yapısı ile açık havada sıcak ve konforlu bir deneyimi garantiliyor.

Kayak severlerin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan ski-pass cebi ile pistlerin sınırları ortadan kalkıyor.

Sezonun teknolojileri ile olduğu kadar pratikliği ile öne çıkan bir başka montu Herz Mountain’ın  katmanlı kullanım imkanı ile 1 mont 3 farklı şekilde giyilebiliyor.

En soğuk günlerde bile kayak keyfinizi doruklarda yaşatacak su geçirmez kayak pantolonları, yumuşak polarlar ve su geçirmez kar botları ile Columbia zirveleri fethetmeye geliyor.

Columbia ürünlerine www.columbia.com.tr web sitesi ve Columbia mağazalarından ulaşabilirsiniz.