Yaz tatili için planlar yaparken rotanıza Kaş’ı yazıyorsanız, kendinize büyük bir iyilik yaptığınıza emin olun! Eğlence ve dinlencenin bir arada bulunduğu Kaş’ta konaklama içinse Delos Beach Hotel tercihiniz olabilir; ‘Yüksek Topuklar’ editörleri olarak biz tavsiye ediyoruz.

Kaş’tan sadece tekne ile ya da yürüyerek ulaşılabilen “Delos Beach Hotel”, Kaş’ın “Limanağzı” isimli muhteşem bir koyunda bulunmaktadır. Klasik tatil köyü anlayışından uzak, doğa içinde, denize sıfır, animasyonsuz, sessiz-sakin, pırıl pırıl denizi olan bir tesistir. Ağaçlar altındaki hamakları, çardakları, deniz kenarındaki restoranı ve barı, BUNGALOW ve TAŞ ODALARI ile Likya yolu üzerinde olan yürüyüş rotaları, sonsuz tembellik ve nefis lezzet imkanları ile huzurlu, dingin ve keyfli bir tatil isteyenler için Türkiye’ deki en uygun yerlerden biridir.

kas-tatili-2

Şehir trafiğinden ve kalabalığından bunaldıysanız, gecenin karanlığında gökyüzündeki yıldızların parıltısını şehir ışıkları olmadan izlemek isterseniz, sessiz sakin, zeytin ve çam ağaçlarının altında kafa dinlemek, bazen kitabınızı okumak, bazen sıcacık güneşin altında güneşin tadına varmak ve ardından da masmavi denize girip ferahlamak isterseniz, ya da Zeytin Bar’da hazırlanan kokteyllerin tadını çıkarmak isterseniz, Delos Beach Hotel hizmet için sizi bekliyor.

Delos Beach Hotel´ e gitmek için ise iki alternatif var: 1. Kaş’ ın içinden başlayan, temponuza bağlı olarak 1 saat civarında sürebilecek, Likya yolundan yürüyerek Delos Beach Hotel´e gelebilirsiniz. Ancak bunu bavullarınız yokken keyif ile aktivite kapsamında yapmanızı öneririz 2. Tekne ile ulaşım; a. Kaş Limanı’ndan 09:30 – 18:00 saatleri arasında Limanağzı’ na hareket eden Kooperatif teknelerine binerek. (Kişi başı ücret: 15TL gidiş – dönüş; 10TL tek yön) b. Akşam 21:30´da Limanağzı´ndan Kaş´a ve gece 01:30´da ise Kaş´dan Limanağzı´na ücretsiz özel teknelerimiz ile ulaşım sağlayabilirsiniz. c. Yukarıdaki seferlerin haricinde zamanlarda ulaşıma ihtiyacınız olması durumunda ise ücretli taksi tekne seferleri mevcuttur.

Moral