Kaş kalınlaştırma ve uzatma için doğal yöntemlerden faydalanabilirsiniz. Kolay bulunabilir ve ekonomik malzemelerle kaş kalınlaştırma kürü tarifleri hazırladık. Size en uygun olanı seçin, düzenli uygulayın ve kaşlarınızdaki değişime şahit olun!

Hindistan cevizi yağı ile kaş kalınlaştırın!

Son zamanların popüler besini Hindistan cevizi yağını kaş kalınlaştırma ve uzatma için kullanabilirsiniz. Kaşlarınıza ve etrafına Hindistan cevizi yağı sürün. Bütün gece bekletin, sabah yıkayın. Haftada birkaç defa düzenli olarak uygulayın.

Badem yağı ile kaşlarınızı gürleştirin!

Seyrek kaşları gürleştirmek, daha kalın görünmesini sağlamak için badem yağı kullanabilirsiniz. E vitamini zengini olduğundan besleyerek gürleşmesine yardımcı olur. Her gece uyumadan önce kaşlarınıza badem yağı sürün. Sabah uyanınca ılık suyla durulayın.

Kaş vitamini yaptırarak kalınlaştırın!

Kaş küsmesi, dökülmesi, seyrelmesi gibi problemlerin çözümü için kaş vitamini yaptırabilirsiniz. Güçlü vitaminler içeren serum sayesinde hücreler yenilenir, kaşlar daha gür hale gelir. Biz, “Yüksek Topuklar” editörleri olarak, güzellik uzmanı Özge Özel’de kaş vitamini yaptırıyoruz. Siz değerli okuyucularımıza tavsiye ediyoruz.

Özge Özel, yılların deneyimi ve uzman ekibiyle birlikte doğal kaş kalınlaştırma için kaş vitamini uygulaması yapıyor. Mükemmel sonuçlar için Özge Özel Instagram sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz. Randevu için telefon: 0533 950 45 55

Güzellik uzmanı Özge Özel, kaş kalınlaştırma için vitamin tavsiye ediyor.

Doğal mucize zeytinyağından faydalanın!

Geçmişten günümüze kadar ulaşan doğal güzellik yöntemlerinden biri zeytinyağıdır. Yoğun miktarda E vitamini içerdiği için kaşlarınızı besler. Yeni kaşların çıkmasını ve hızlı uzamasını sağlar. Her gün, kaşlarınıza zeytinyağı sürüp masaj yapın. Günden güne değişimi göreceksiniz.

Düzenli uygulama için alarm kurun!

Aslında birçoğumuz doğal güzellik maskelerini okur, mantıklı buluruz. Birkaç kez yaparız ama sonra unuturuz. Oysaki, düzenli uygulamanın gerçekten işe yaradığını biliriz. Telefonumuza alarm kurup her gün aynı saatte bakım yapmak, alışkanlık kazanmamızı sağlar. Uyumadan önce diş fırçalamak, pijama giymek gibi doğal bir hareket haline gelir.

Telefonunuza, örneğin saat 23:00 için kaş bakımı alarmı kurun. Alarm çalınca hemen kalkın, tavsiye ettiğimiz kaş kalınlaştırma kürü tariflerinden birini yapın.

Kaş kalınlaştırma için vazelin kullanın!

Yoğun yağlı kremlerden biri olan vazelin, kaş kalınlaştırma için etkili çözümlerden biridir. Haftada üç kez, kaşlarınıza masaj yaparak vazelin sürün. Bu yöntem sayesinde yeni kaşlar çıkar, daha hacimli görünür.

guzellik banner