Kamasutra, yüzyıllardır insanların zevkin doruk noktasına ulaşmak için yararlandığı bir felsefedir. Sizler için, en iyi kamastura seks pozisyonları seçkisi hazırladık.

Başlarken güzel haber: Sizi bir sürpriz bekliyor! Kadınlar ve erkeklerde zevkin doruk noktasına daha kolay ulaşmak için tavsiyemiz var. Hazırsanız, uçuşa geçiyoruz!

2. ORGAZM KOLAYLAŞTIRAN: AT BİNME

Bu kamasutra pozisyonunda, erkek bağdaş kurarak oturur ve kollarını geriye koyar. Kadın, erkeğin kucağına ata biner gibi oturur ve erkeğin başını kollarının arasına alır. Bu pozisyonda hızı ve derinliği kadın belirler. Bu pozisyon ile kadın orgazm ulaşması kolaylaşırken erkek, daha fazla zevk alır.

En yakın arkadaşınız öneriyor:

Durex Intense orgazm kolaylaştırıcı jel ve prezervatif ile zevkin doruk noktasına ulaşın. Detaylı bilgi için DUREX web sitesine ulaşmak için buraya tıklayın

 

 

 

 

 

 

1. EROTİK V: Bu pozisyon için biraz esnek olmanız gerekebilir. Kadın masanın ya da yüksek olan bir yerin köşesine oturur. Erkek kadının önünde ayakta durur ve birleşmeyi sağlar. Bu esnada erkeğin dizlerini kırması gerekebilir. İki kolunu erkeğin boynuna dolayan kadın, bacaklarını da erkeğin omzuna kaldırır, geriye doğru yaslanır ve erkeğin ritmine sadık kalır.