İlişkisinde sorunu vardır veya yoktur, bu artık senin sorunun değil. Sevdiğini söylediğin ama sevgilin bile olduğundan şüphe ettiğin o adam evli! Doğal olarak bunun bir çözümü yok. Aşkını kalbine gömeceksin!

Sen kendini o adamın eşinin yerine koyacaksın. Hamile bir kadın, ailesine yeni bir birey katılırken, sence başka bir kadının kocasıyla görüşmesine nasıl bakar, ne hisseder? O kadın sen olsaydın?

Yaşını yazmamışsın ancak genç olduğunu tahmin ediyorum. Bu yaşlarda özellikle kendinden büyük erkeklere aşık olmak doğaldır, seni kınamıyorum ama bu konuda sadece sen kendine yardım edebilirsin. Akıl süzgecini, duygularının önüne koyacaksın ve bu ilişkiyi kalbine gömeceksin. Yapacak bir şey yok! Evli bir adamla geleceğin olmaz. Olsa bile, kısa sürer, senin mutluluk sandığın o zaman dilimi bir halüsinasyondur. Bu duyguların geçecek ama biraz sen de direnmek ve mantığınla hareket etmek zorundasın. Kendini veya anneni o kadının yerine koy ve olaylara öyle bakmayı dene.

Sevgilerimle

Candan Ünal

Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü

candan.unal@yuksektopuklar.net

Okuyucu Mektubu

Biri yardım etsin artık ne olur! Bir sevgilim vardı aslında adı sevgili mi, onu da bilmiyorum? Sadece çok sevdiğim, güzel zaman geçirdiğim biri ama evli. İlişkisinde de sorun olup olmadığını bilmiyorum ama aile çocuk istermiş ve tek söylemediği şey bir kızı olacak çok kısa zamanda ama ben kopamıyorum. Biri bana yol göstersin. Sevgiler bu kez benden olsun