kitap-keyif-cay

Kitap okumak, hayatınıza yeni bir bakış açısı kazandırır. Aklınızdaki sorulara cevap verir, yalnızlığı giderir. Soğuk kış gecelerinde içinizi ısıtır, roman kahramanları en yakın arkadaşınız olur.. Biz, ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak kitap okumayı çok seviyoruz ve her kadının okuması gereken kitap tavsiyelerimizi paylaşıyoruz. Aşktan kişisel gelişime kadar her kategoride kitap önerilerimiz var; haydi başlayalım!

Kadınlar susarak gider

Erkekler neden ilgisiz davranır, kadınlar neden çok konuşur, aşkı bulmanın yolları nelerdir? İlişki danışmanı Candan Ünal, kadınların en çok merak ettiği sorulara cevap veriyor. Başucu kitabınız olacak “Kadınlar susarak gider”, ilişkilere yepyeni gözlerle bakmanızı sağlayacak.

10 dakika hayatınızı değiştirebilir

Kendinizi mutsuz, yorgun, gergin mi hissediyorsunuz? Hayalleriniz uzak, aştan ümidiniz mi kesildi? Jon Gordon’un “10 dakika hayatınızı değiştirebilir” isimli kitabı daha güçlü bir kadın olmaktan, ruhsal gelişime kadar geniş yelpazede yol arkadaşınız olacak. Kitaptaki günde 10 dakika şükür yürüyüşü, hayatı daha mutlu yaşamanıza ilham verecek.

iyilik-sende

İyilik sende

‘İyi yaşam’ denildiğinde akla gelen ilk isim Ayşe Tolga, ‘İyilik sende’ isimli kitabıyla kadınların ihtiyaç duyduğu güzellik, diyet, spor gibi temel konularda harika bilgiler sunuyor. Evde cilt bakımı yapmak, doğal besinlerle daha güzel saçlara sahip olmak, iyiliğin mucize gücünü keşfetmek için hemen okumaya başlayabilirsiniz. Özellikle, bir türlü kurtulamadığınız kilo probleminiz varsa, Ayşe Tolga’nın önerileriyle çözüm bulabilirsiniz.

İçindeki devi uyandır

Antony Robbins’in yıllardır çok satanlar listesinde olan “İçindeki devi uyandır”, hayallerinizi gerçekleştirmek ve mutsuzluktan kurtulmak için kalıcı çözümler sunuyor. Takılıp kaldığınız kısır döngüden kurtulmak, içinizdeki güçlü kadını keşfetmek için bu kitabı mutlaka okumalısınız… Arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz!

kucuk-prens

Küçük Prens

‘Küçük Prens’, bir günde okuyup bitirebileceğiniz ama günlerce üzerinde düşünebileceğiniz bir kitap… Bir çocuğun gözünde dünya ve hayatı görebilir, kökleşmiş inançlarınızı tamamen değiştirebilirsiniz. Her kadının okuması gereken kitaplardan biri olan ‘Küçük Prens’, çocuğunuzla kaliteli zaman geçirmek için harika bir olanak sağlıyor. Birlikte okuyabilir, değerlendirebilir ve çocuğunuzun anılarında hoş bir yer tutabilirsiniz.

Atlas vazgeçti

En sevdiğimiz kadın yazarlardan Ayn Rand’ın kült romanı ‘Atlas Vazgeçti’ üç seriden oluşuyor ve insan psikolojisini daha iyi anlamayı sağlıyor. İdeallerine sımsıkı bağlanmış bir erkek ve evli bir erkeğe aşık olan kadının çevresinde gelişen olayları çarpıcı bir dille anlatıyor. Bu kitabın filmi yapıldı, ama bizden size tavsiye sabırlı olun ve 3 ciltlik romanı okuyun. Sonunda, hayata yeniden başlamış gibi hissedeceksiniz kendinizi…