kadin-cicek-guzel

Güzel ülkemizde terör, ölüm, nefret, savaş, mutsuzluk feryatları var. Ama biz, tüm kalbimizle biliyoruz ki barışa, huzura, mutluluğa ihtiyacımız var. Meleklerin yeryüzüne inip bize yardım edeceğine her zamankinden daha çok inanıyoruz.

Üzülüyoruz, ağlıyoruz, birbirimize düşman oluyoruz, sosyal medyada tepki gösteriyoruz ama sonra… Gündelik hayata kapılıp terörü bile normalleştiriyoruz. Oysaki, yüksek gücümüzle ve duayla, dünyayı bile değiştirebileceğimizi hatırlamalıyız! Önce biz kadınlar, inanç ve sevginin her zorluğun üstesinden geleceğini bilmeliyiz. Bunu yapabilmek için de önce kendimizi iyileştirmeli, kalbimize mutluluk ve umut tohumları ekmeliyiz. Kimileri hafife alır kimileri görmezden gelir ama biz inanıyoruz ki hepimiz için dua ederek, iyiliğin kazanacağına inanarak ve davranışlarımızla bunu destekleyerek dünyayı daha güzel bir yer yapabiliriz.

Yardım etmek için meleklerden yardım alabiliriz. Zor zamanlarımızda, başımız sıkıştığında ve karar vermekte zorlandığımızda meleklere danışabiliriz. Biz, ‘Yüksek Topuklar’ olarak şimdi hepimiz için niyet edip bir melek kartı seçtik ve melekler bize şu sözlerle ulaştı ve gördük ki melekler bizi duyuyor, tam ihtiyaç duyduğumuz sözleri söylüyor:

grace-melek-sonucu

Sen bir ışık işçisisin. Tanrı’nın senin ilahi ışığını ve sevgini – bir melek gibi dünyanın ve onun bütün sakinlerinin üzerine saçmana ihtiyacı var.”

Tamamlayıcı mesajı: “Evet, sen bir ışık işçisisin. Aslında içinde daima dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için şiddetli bir arzu vardı. Bu, zaman ve mekanın ötesinde derin bir çağrıdır. Sık sık sıradan olaylar sırasında göreve çağırılıyorsun; örneğin manavda alışveriş yaparken birisi yardımına ihtiyaç duyar. Tam şu anda yaşam amacın daha da insana ulaşabilen için genişliyor. Bu durum içsel rehberliğin yoluyla öğreneceğin bazı yaşamsal değişiklikler yapmanı gerektiriyor. Başkalarının duygularına çok duyarlısın ve kendini düzenli olarak temizlemek –özellikle birisine yardım ettikten sonra- senin için önemli. Baş melek Mikail’den, öteki koruyucu meleklerinden ve benden, seni yardımsever çabalarından kaynaklanabilecek zehir ve bağlardan temizlememiz için yardım isteyebilirsin. Sen bir dünya meleğisin ve biz seni her şekilde desteklemekten mutluyuz. Sadece iste!”

Siz de bir melek kartı seçmek isterseniz TIKLAYIN

son-icerik