Kadınlar, yenilikleri keşfettiğinde arkadaşlarıyla paylaşmayı seviyor. Hayatın her alanında kadın dayanışmasını görebiliyoruz ki buna parfümler de dahil oluyor. En sevilen kozmetik markalarından Avon, kadınların sevdiği parfümler hakkında bir araştırma yaptı; parfüm seçiminde size ilham verecek fikirler var!

Incandessence: Romantik ve enerjik bir dokunuş

Kadınların yüzde 78’i elmas orkide, beyaz şakayık ve frezya içeriğiyle hem romantik hem de enerjik duygular uyandıran Incandessence’i arkadaşlarına tavsiye ettiğini söylüyor.

Perceive: İdeal hediye

Üst notalarındaki beyaz biber, sarı frezya ve gardenya ile etkileyici bir açılış yaptıktan sonra meyvemsi armut ve erik kokularının sıcak kalbine açılan Perceive ise kadınların yüzde 80’i tarafından ideal bir hediye olarak görülüyor.

Rare Pearls: Gizli ve nadir güzelliklerin taşıyıcısı

Rare serisinin çiçeksi ve parlak parfümü Rare Pearls ise kadınlarının yüzde 75’inin evdeki parfümleri arasında görmek istediği bir koku. Manolya, inci misk ve sandal ağacı notalarıyla girdiği ortamda etkileyici ve hoş bir başlangıç yapan Rare Pearls, içindeki hazineyi ortaya çıkarmak isteyen kadınların hayranlığını kazanıyor.

Little Black Dress: Klasik ve incelikli bir dokunuş

Kadınların yüzde 71’inin “uygun fiyatlı ve harika bir parfüm” olarak tanımladığı Little Black Dress ise klasik, ince zevkli ve gösterişli bir parfüm olarak dikkat çekiyor. Parfüm, oryantal ve çiçeksi havasını hanımeli, yasemin ve sandal ağacı notalarından elde ediyor.

 

TTA Today: Kadınların sevdiklerine tavsiye ettiği parfüm

Kadınların yüzde 77’sinin sevdiklerine tavsiye ettiği TTA Today Kadın EDP de bugünü yaşayan romantik kadınlar için ideal bir seçim olarak öne çıkıyor. Hibiskus yapraklarının ipeksi misk ve kelebek çiçeğiyle karışımı, parfümü tazeliğin ve tutkunun temsilcisi haline getiriyor.

AVON parfümleriyle ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve kolayca satın almak için www.AVON.com.tr adresini ziyaret etmek veya AVON Satış Temsilcileri ile iletişim kurmak yeterli.

  • Incandessence EDP 50 ml, Kampanya fiyatı – 44,95 TL
  • Perceive Kadın EDP 50 ml, Kampanya fiyatı – 44,95 TL
  • Rare Pearls EDP 50 ml, Kampanya fiyatı – 44,95 TL
  • Little Black Dress EDP 50 ml, Kampanya fiyatı – 44,95 TL
  • TTA Today EDP 50 ml, Kampanya fiyatı – 49,95 TL