erkek-kadin-yatakta

Kadınlarda orgazmın püf noktaları

Daha önce kaç kez orgazm oldunuz? Sayısız mı yoksa bunu hiç yaşamadınız mı? ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak, deneyimlerimizden elde ettiğimiz orgazmın püf noktalarını sizlerle paylaşıyoruz. Her birini dikkatle okuyun, tavsiyelerimizi uygulayın ve cinsellikten daha fazla zevk alıp yaşam kalitenizi yükseltin!

Her halinizle güzel olduğunuza inanın!

Orgazm olmak, ruhsal ve bedensel rahatlık bütünlüğünü gerektirir. Ancak bazı kadınlar, sevişme sırasında nasıl göründüğüne dair endişelere kapılır ve cinsellikten zevk almayı engeller. ‘Acaba güzel kokuyor muyum, acaba göğüslerim iyi görünüyor mu?’ gibi sorularla, orgazm olmayı zorlaştırır. Oysaki, olduğunuz her halinizle güzelsiniz ve arzu edilmeye değer bir kadınsınız; bunu kabul etmeli ve inanmalısınız.

Kendinizi özel bakıma alıp şımartın!

Kendiniz hakkında olumlu düşüncelere sahip olursanız, sevişme sırasında tutkulu, özgür ve güvenli hissedersiniz. Kendinizi özel bakıma alıp şımartırmak ruh halinizde fark edilir iyileşmeler sağlar. İstenmeyen tüylerden kurtulmak, sıcak bir duş almak, kışkırtıcı iç çamaşırları giymek bile orgazm olmayı kolaylaştırır. Size, inanılmaz mı görünüyor? Peki, bir sonraki sevişmenizden önce özel hazırlık yapın ve yaşayıp görün!

Orgazm olmayı kolaylaştıran yolları deneyin!

Aslında teknoloji, biz kadınların mutluluğu için çalışıyor! Orgazm olmayı kolaylaştıran, uyarılmayı sağlayan özel ürünler sayesinde kadınlar cinsellikten aldığı zevki artırıyor, yaşam enerjisini yükseltiyor. Bu uyarıcı sprey, kadın vücudunu heyecanlandırmak, uyarmak ve harekete geçirmek için çok özel bir formül içeriyor.

G noktanıza ve klitorise daha çok zaman ayırın!

Kadınlarda G noktası ve klitoris, hem cinsellikten daha çok zevk almayı sağlar hem de orgazm olmayı kolaylaştırır. Kız arkadaşlarımızla sohbetlerimizde duyuyoruz ki klitorise yapılan 30 saniyelik bir masaj bile, yoğunluğu yüksek orgazm yaşamayı sağlıyor. Kendi başınıza veya eşinizden isteyin: G noktanıza ve klitorise daha fazla zaman ayırın! Eşiniz, G noktasına parmaklarıyla baskı yaparken siz de aynı anda klitorise hafif ve yumuşak hareketlerle masaj yapın; dakikalar içerisinde orgazm olmanıza şaşırabilirsiniz. Yetişkinlere özel oyuncaklarla, bu bölgelerin uyarılmasını sağlayabilirsiniz.

Spor yaparak cinsel gücünüzü yükseltin!

Spor yapan kadınlar bilir ki spordan sonra libido yani cinsel istek muhteşem bir şekilde yükselir ve kısa bir sevişme bile orgazm olmayı sağlayabilir. Fitness, pilates, yürüyüş gibi sporları hayatınıza dahil etmek, günlük alışkanlığınız yapmak hem formunuzu korumanıza hem de kolayca orgazm olmaya yardımcı olur. Eşinizle birlikte spor yaparsanız, enerjiniz birbirinize geçecektir ve ikiniz de yüksek istekle sevişecek, karşılıklı orgazm zevkini yaşayacaksınız.

Daha fazla zevk için kayganlaştırıcı kullanın!

Kadınların cinsellikten zevk almalarını engelleyen en önemli nedenlerden biri, vajinal kuruluktur. Yeterince uyarılmayan veya hormonal sebeplerden dolayı yeterli vajinal ıslaklık sağlanamazsa, cinsel ilişki acı verici olabilir. Ancak bu sorunun oldukça kolay bir çözümü vardır: Kaliteli, hijyenik kayganlaştırıcı ürünler kullanmak! Sevişmeye başlarken vajinaya uygulanan su veya silikon bazlı kayganlaştırıcılar, vajinal kuruluğu gidermeye yardımcı olur.