Yataktaki mutluluk, hayatın her anına yansıyor. Orgazm olan kadın, kendini daha mutlu ve güzel hissediyor. Ancak, hepimiz biliyor ki erkeklere nazaran kadınların orgazm olması biraz daha zor… Güzel haberimiz ise şu: Kadınlarda orgazmı kolaylaştıran teknikler var! Çekinmeden okuyun, ilişkinize daha fazla zevk katın!

Zevkin doruk noktasına doğru kanatlanın!

Kadınlarda orgazmı kolaylaştıran jel kullanın!

Kadınlarda orgazmı kolaylaştıran jel kullanarak, kendinizi zevkin doruk noktasında hissedebilirsiniz.

Vajinal orgazm yalanına inanmayın!

Freud yıllarca, klitoral orgazmın önemsiz olduğunu asıl vajinal orgazm olması gerektiğini savundu. Maalesef bu yalan, beynimize işledi. Sonradan öğrendik ki klitoris bölgesinde milyonlarca sinir var ve kadınlara zevk veriyor! Kendinizle mutlu olun, klitoral veya vajinal fark etmez; orgazm olmanın tadını çıkarın!

Kegel egzersizlerini sürekli yapın!

Kegel egzersizlerini her gün aksatmadan tekrar edin. Bu egzersizler orgazm olmanızı kolaylaştıracağı gibi aynı zamanda uzun süre vajinal bölgeyi sıkı tutacaktır. Ayrıca daha güçlü bir orgazm yaşamanızı sağlayacaktır. Pelvik taban kaslarınızı çalıştırmak daha güçlü olmalarını sağlar ve pelvis bölgesindeki kan akışını hızlandırır.

Kadınlarda zevk noktalarını keşfedin!

Orgazmı daha kolay hale getirmek için vücudunuzdaki organları ve nasıl tepki verdiklerini öğrenin. Bu, kendinizi tatmin ederek bedeninizdeki zevk bölgelerini keşfetmek zorunda olduğunuz anlamına gelir. Kendinize dokunmaktan çekinmeyin. Partnerinizin boynunuzu öpmesi hoşunuza gidiyorsa, bunu dile getirin.

Fantezilerle aldığınız zevki artırın!

Fantezi dünyanızı aktif tutun ve onu besleyin. İlişki esnasında beyninizin çekici düşünceler üretmesine izin verin. Bu düşünceler uyarılma seviyenizi güçlendirip cinselliğe ve hissettiğiniz zevk dolu duygulara ulaşmanızı sağlar. Kadınlarda orgazmı kolaylaştıran bu tekniği mutlaka kullanın. Yalnız, fantezileri mutlaka eşinizle paylaşmak zorunda değilsiniz, sizi tahrik eden durumları hayalinizde canlandırın.

Orgazm olmak için kendinizi zorlamayın!

Belki de yapmanız gereken en önemli şey kendinizi serbest bırakıp orgazm olmak için çaba sarf etmemektir. Orgazmın anahtarı, elde edene kadar uğraşmamaktır. Kendinize baskı yapıp orgazma ulaşma amacına odaklandığınız zaman kaygı halini körükler, zevk ve orgazm şansını yok edebilirsiniz. Oto kontrolden vazgeçip kendinizi serbest bırakmayı öğrenin. Nefes alıp nefes verin. Muhteşem fiziksel ve duygusal hislere teslim olun.