guzel-cekici-kadin

Kadın ya da erkek fark etmez; cinsellik, insanın en temel ihtiyaçlarından biridir. Daha mutlu, üretken ve enerji dolu olmaya yardım eder. Güzel haberse şu: Kadınlar orgazm olmak için bir erkeğe bağlı değildir! Elbette biraz hayal gücü ve hünerli elleriniz olursa, orgazm keyfi sizi bekliyor demektir. Zevki artırmak ve orgazm olmayı kolaylaştırmak için tüyolarımız var, haydi hemen okumaya başlayın!

Orgazm öncesi hazırlık yapın!

Yolculuğunuza sıcak bir banyoda eğlenerek başlayın. Tüm duyularınızı şımartın. Küveti sıcak su ile doldurduktan sonra suya aromalı banyo tuzları ya da hoş kokulu yağlar serpin. Kokulu mumlar yakıp ışıkları kapatın ve hafif bir müzik açın. Amaç kendinizi şımartmak, seksi ve şehvetli hissetmektir.

Bedeninizi bütünüyle kucaklayın!

Banyodan sonra bir boy aynası önünde durarak baştan ayağı bedeninizi seyredin. Hoşlanmadığınız yerlere odaklanmak ya da kalan on gram fazlalık için endişelenmek yerine bedeninizin her parçasında nasıl bir mucize saklı olduğuna hayret edin ve güzelliklerine hayran kalın: enfes, nemli dudaklarınız, ipeksi pürüzsüz teniniz, boynunuz, kalçalarınız, uyluklarınız, göğüsleriniz ya da karnınızdaki ateşli kıvrımlar.

Kendinizden utanmayı bırakın!

Kalçalarınızı sağa sola sallayıp kıvırtarak, sadece kendiniz için erotik bir şekilde dans edin. Siz bedeninizi ne kadar çok severseniz ve şikâyetçi olduğunuz noktaları görmezden gelirseniz partnerinizde bunları sorun etmez. Siz şikâyetçi olduğunuz noktalarınızı partnerinizin yanında ne kadar vurgularsanız sonunda o da,  problem olmasa bile bu noktalarınıza dikkat etmeye başlar ve aranızda anlaşmazlık oluşabilir.

Özünüzden gelen ışıkla parlayın!

Kendinizi ve bedeninizi olduğu gibi kabullenip sevdiğiniz zaman, etrafınıza ve partnerinize çok farklı bir ışık yayarsınız. Bedeniniz size tepki verir ve daha güzel görünmeye başlar. Kendinizi acımasızca asla yargılamayın. Kendinize haksızlık etmeyin. Elde ettiğiniz mutlu anların keyfini çıkarmaya bakın. Özel olduğunuzu düşünün ve bunu kimsenin bozmasına izin vermeyin. Kendinizi ödüllendirin.

zevk

Kıvrımlarınızla gurur duyun!

Vücudunuza her gün zaman ayırın, hoş kokulu bakım kremleri ile masaj yapın. Teninize dokunmak, onu hissetmek size çok iyi gelecektir. Vücudunuzun sahip olduğu kıvrımları öğrenmenizi sağlar, onlarla gurur duymanıza neden olur.

Çekinmeden kendinize dokunun!

Eviniz sizin en mahrem bölgeniz, burada dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Bedeninizi sevip onu olduğu gibi kabullenmeyi öğrenmek, tek başınayken ya da bir partnerle beraberken kendinizi cinselliğe bırakmanızı kolaylaştıracak. Çarşafları atıp ışıkları açabilir ve zevke odaklanabilirsiniz.

Kendinizi zevkle giydirin!

İstediğiniz gibi giyinebilirsiniz. Basit pamuklu pijamaların yerine, dar vücudu saran bir tayt giyebilirsiniz ya da kısa bir elbise veya gecelik. Uygulayacağınız bu kadar basit adımlar bile kendinizi mutlu hissetmenize ve şehvet duygularınızın ortaya çıkmasına neden olacaktır. Mesela hiç denemediğiniz bir iç çamaşırı modelini satın alabilirsiniz. Bu tip yeniliklere açık olmalısınız, çünkü sizi ne derece mutlu edeceğini önceden bilemezsiniz. Deneyip görmeniz en yararlı olanıdır.

Orgazm zamanı geldi!

Ve şimdi bu harika hazırlıklardan sonra orgazm olma zamanı geldi. Bir oyuncak veya sadece ellerinizi kullanarak orgazm olabilirsiniz. Kadınlar aslında zihinsel olarak rahat olduklarında klitorise yapılacak 2 dakikalık masajla bile orgazm olabilir.

TIKLA OKU: Kadınlarda mastürbasyon yöntemleri